Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех

Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових зйомок для визначення меж земельних ділянок згідно з вимогами та інструкцією Держкомзему України. Навчитися застосовувати нормативні і інструктивні документи, в яких встановлено порядок відведення земельних ділянок з застосуванням матеріалів кадастру і кадастрових робіт.

При виконанні даної роботи необхідно звернути особливу увагу на те, який вид робіт буде виконуватись, в скільки етапів буде виконуватися дана робота, описати послідовність її виконання та документи, які необхідно представити замовнику для початку робіт.

Курсова робота складається з вступу, ІІІ розділів, висновків та пропозицій, бібліографічного списку та додатків. В першому розділі описуємо основні вимоги до складання проекту відведення. В другому – проект відведення. В третьому розділі - землевпорядна експертиза проекту відведення і його затвердження.

    • Загальні положення
    • Послідовність розробки проекту відведення.
    • Основні вимоги до складання технічного завдання
    • Основні вимоги до оформлення графічних матеріалів, що входять до проекту відведення
    • Правовстановлюючі документи фізичних та юридичних осіб
    • Правоустановчі документи на будівлі і споруди
    • Земельно-кадастрові роботи
    • Мета і завдання курсової роботи.
    • Проект відведення
    • Землевпорядна експертиза проекту відведеннята його затвердження

    Інші цікаві матеріали

    Польща
    Площа країни – 313 тис. км2, чисельність населення – 38,6 млн. осіб (за цими показниками в Центральній Європі Польща поступається тільки Україні). Столиця – Варшава. Державний устрій – унітарна республіка. В адміністрат ...

    Розміщення продуктивних сил Черкаської області
    В даній курсовій роботі нам належить розкрити тему “Розміщення продуктивних сил Черкаської області”. Ця тема надзвичайно багатогранна вельми актуальна. Вона несе в собі великий пізнавальний заряд. Адже, вивчаючи і а ...

    Соціальна інфраструктура України
    Розвиток продуктивних сил характеризується відповідними соціальними-економічними показниками: - величина валового суспільного продукту; - національний доход; - частка національного доходу для споживання та н ...

    Головне меню

    Нафтова промисловість
    Водоспади світу
    Місто та його структура
    Історія географічної науки
    Проблеми сучасності
    Геодезія
    Всі матеріали

    Землевпорядкування

    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

    Природні ресурси

    На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
     

    Геоморфологія

    Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

    Грунтознавство

    Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


    Наверх

    © www.novageografia.com - Всі права захищено