Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Технічні культури в Україні. Основні проблеми та перспективи розвитку

Актуальність теми. Технічні культури в Україні - один з рпровідних підкомплексів АПК України, від рівня розвитку якого залежить активність розвитку АПК в Україні. Світове сільське господарство в останні роки зберегло тенденцію до зростання. Особливе значення, зокрема в Україні, мало збільшення на 7,5% виробництва технічних культур. Для мене тема технічних культур в Україні її проблеми та перспективи розвитку є актуальною тому що технічні культури є локомотивом розвитку АПК будь якої держави. Проблема яка зацікавила написанням курсової роботи є сучасний стан вирощування технічних культур в Україні. Дослідження свідчать, що незважаючи на це, просліджується значний спад і розвиток технічних культур в Україні.

Обєктом дослідження в даній курсовій роботі є процеси що зумовлюють розвиток технічнічних культур в Україні а також : оцінка факторів впливу при використані технічних культур, шляхи вирішення проблем та інші процеси що зумовлюють підвищення ефективного вирощування технічних культур.

Основна мета мого курсового дослідження - розкриття значення вирощування технічних культур в Україні, розкриття основних проблем в розвитку вирощування технічних культур в Україні та визначення щляхів подальшого розвитку галузі вирощування технічних культур.

Головне завдання мого дослідження полягає в обґрунтуванні чинників, що впливають на розміщення технічних культур. А також завданнями курсової роботи є :

) характеристика переробних галузей технічних культур в Україні;

) оцінка факторів що впливають на використання технічних культур;

)висвітлення проблем в розвитку технічних культур що пригальмовують розвитку цієї галузі ;

) визначення шляхів вирішення проблем;

) пошук шляхів що допомогли б підвищити ефективність вирощування технічних культур;

) аналізі сучасного стану вирощування технічних культур в Україні.

Слід підкреслити, що технічні культури в Україні були і є обєктом дослідження багатьох наукових установ і окремих вчених. Вагомий.внесок, у розробку проблем розвитку даної галузі внесли: Інститут економіки НАНУ, Інститут аграрної економіки УААН, Інститут технічних культур УААН, Інститут дослідження АПК, а також вчені-економісти: \П.П. Борщевський, С.Л. Дусановський, О.С Заєць, А.А. Зелінський, В.Ф. Зубенко, Є.В. Імас, М.Ю. Коденська, Ю.Д. Лановик, Б.П. Лебединський, I.I. Лукінов, В.П. Мартьянов, В.Г. Поплавський, П.Т. Саблук, В.Д. Слюсар, А.В. Фурса, A.M. Шпичак та інші. В цих працях є багато цінних пропозицій та рекомендацій, спрямованих на знаходження шляхів вирішення проблем та підвищення ефективності вирощування технічних культур. Проте, окремі наукові дослідження носять односторонній характер, оскільки в них більшість проблем розглядається з точки зору адміністративних методів регулювання економіки. Інші ж наукові праці присвячені розвитку розвитку технічних культур в Україні.

При написані курсової роботи користувався такими методами дослідження : 1) аналіз, 2) статистичний, 3) порівняння 4) узагальнення 5) абстрагування 6) синтез та інші.

Написання курсової роботи мало практичне значення : вивчити показники розвитку цієї галузі, дослідити проблеми і шляхи даної курсової роботи, проаналізувати сучасний стан технічних культур в Україні, порівнняти фактори впливу на розвиток технічних культур, виділити основне місце стану технічних культур в Україні, а також завдяки різним методам (аналіз, синтез) розкрити завдання і мету роботи і визначити перспективи розвитку.

Інформаційну базу дослідження складають статистичні та звітні дані Міністерства економіки України, Державного комітету статистики, ( статистичні збірники, облікові аналітичні документи, різні звіти, інформаційні довідники тощо.

технічний культура агропромисловий вирощування

    • Технічні культури їх значення та місце в АПК
    • Характеристика переробних галузей технічних культур в Україні
    • Аналіз розвитку технічних культур в Україні
    • Оцінка факторів впливу при використані технічних культур в Україні
    • Шляхи вирішення проблем та підвищення ефективного вирощування технічних культур

    Інші цікаві матеріали

    Геодезія
    Геодезична мережа — це сукупність пунктів на земній поверхні, закріплених спеціальними центрами, координати та висоти яких визначено геодезичними методами. Геодезичні мережі поділяються на: державні, спеціального ...

    Розміщення продуктивних сил Черкаської області
    В даній курсовій роботі нам належить розкрити тему “Розміщення продуктивних сил Черкаської області”. Ця тема надзвичайно багатогранна вельми актуальна. Вона несе в собі великий пізнавальний заряд. Адже, вивчаючи і а ...

    Географічна характеристика Туреччини
    Туреччина – ісламська держава в Західній Азії і Європі. Площа країни – 781 тис. км. кв. Населення – 65 млн. чол. Столиця – Анкара. Форма правління – республіка. Форма територіального пристрою – унітарна держава. Туреччи ...

    Головне меню

    Нафтова промисловість
    Водоспади світу
    Місто та його структура
    Історія географічної науки
    Проблеми сучасності
    Геодезія
    Всі матеріали

    Землевпорядкування

    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

    Природні ресурси

    На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
     

    Геоморфологія

    Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

    Грунтознавство

    Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


    Наверх

    © www.novageografia.com - Всі права захищено