Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Розміщення продуктивних сил Івано–Франківської області

Дослідженню розвитку промислових комплексів та проблеми територіальної організації промислового виробництва України присвячено чимало науково-дослідних і практичних робіт.

Дана курсова робота висвітлює тему, яка на сьогоднішній день є досить актуальною, адже ефективне розміщення продуктивних сил, їхня оптимальна територіальна організація є важливою передумовою зміцнення української економіки, подальшого її розвитку.

Метою

дослідження є вивчення тенденцій і закономірностей розвитку і розміщення продуктивних сил Івано-Франківської області, аналіз функціонування її господарських систем. Крім того, важливим завданням роботи є визначення ролі досліджуваної області в економіці України, її місце серед інших регіонів.

Предметом

дослідження є розміщення продуктивних сил Івано-Франківської області, механізм її функціонування та система розвитку.

Об’єктом

дослідження є різноманітна сукупність особливостей, що стосується розміщення продуктивних сил Івано-Франківської області, економіки та забезпечення подальшого розвитку області.

Основними методами

, що застосовуються в роботі є наступні:

) огляд літератури, що стосується даної теми (бібліографічний метод);

) метод порівняння;

) статистичний;

) картографічний.

На початку роботи наводяться короткі відомості про Івано-Франківську область, загальний розвиток її продуктивних сил. Далі характеризуються історичні, природні, демографічні передумови розвитку і розміщення продуктивних сил області, розкривається сучасна структура кожної галузі господарства. Велику увагу я приділила дослідженню територіальної структури господарства, оскільки це питання є найважливішим у даній темі. Наприкінці роботи визначається участь Івано-Франківської області у внутрідержавному територіальному поділі праці та економічних зв’язках, а також детально розглядаються зрушення у галузево-територіальній структурі.

Джерелами курсової роботи є:

· Бібліотека КНТЕУ;

· Національна Парламентська Бібліотека України;

· Інтернет.

продуктивна сила розміщення економічний

    • Короткі відомості про Івано-Франківську область
    • Передумови розвитку та розміщення продуктивних сил Івано-Франківської області
    • Сучасна галузева структура і рівень розвитку господарства області
    • Особливості розміщення і територіальна структура провідних галузей господарства території
    • Участь області у внутрідержавному територіальному поділі праці та економічних зв'язках

    Інші цікаві матеріали

    Ресурси Тернопільської області
    Історія культури та ресурси Тернопільської області Тернопільська область, разом із Львівською та Івано-Франківською, є частиною історичної території – Галичини. Цей західноукраїнський регіон внаслідок політичних подій ...

    Землевпорядкування та кадастр
    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів. Зміни економічного механізму господарювання, перехід до економіки ринкового ...

    Заповідна мережа Рівненщини
    Під час бурхливого розвитку промисловості на Україні, і не тільки, відбуваються масові вирубки лісів, забруднення територій, що призводять до змін ландшафтів, а це негативно впливає не тільки на оточуюче середовище, а й ...

    Головне меню

    Нафтова промисловість
    Водоспади світу
    Місто та його структура
    Історія географічної науки
    Проблеми сучасності
    Геодезія
    Всі матеріали

    Землевпорядкування

    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

    Природні ресурси

    На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
     

    Геоморфологія

    Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

    Грунтознавство

    Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


    Наверх

    © www.novageografia.com - Всі права захищено