Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Розміщення продуктивних сил Волинської області

Як свідчить досвід, за останні роки відбулися істотні зміни в структурі господарства регіонів України, які підняли на рівні областей і територіально-господарських районів складний комплекс проблем розвитку і розміщення продуктивних сил. На тлі масштабних структурних зрушень, які в трансформаційному періоді охопили всі території країни відбуваються проблемні процеси відродження й розвитку національного виробництва.

Об’єктом даної курсової роботи є Розміщення продуктивних сил Волинської області.

Мета курсової роботи: аналіз суспільно-географічного положення Волинської області, природних умов і ресурсів, демографічної ситуації, розселення населення, трудових ресурсів; аналіз господарства і його територіальної структури, зв’язків суспільно-географічного району; аналіз розвитку господарства Волинської області, соціальної сфери (зокрема, науково-освітноьої, культурної) й відповідно визначення її.

Предмет курсової роботи - дослідження просторової організації продуктивних сил Волинської області: природоресурсний і трудоресурсний потенціал, територіальна система господарювання, галузеві комплекси.

Виконання курсової роботи дасть змогу визначити сучасні проблеми та перспективні напрями соціально-економічного розвитку і розробити методи удосконалення розміщення продуктивних сил області.

У ході процесу виконання курсової роботи було використано статистичні методи, методи порівняння, методи аналізу, картографії, літературний метод, тощо.

    • Короткі основні відомості про Волинську область
    • Передумови розвитку та розміщення продуктивних сил області
    • Сучасна галузева структура та рівень розвитку господарського комплексу області
    • Особливість розміщення і територіальна струткура провідних галузей господарства території
    • Участь області у внутрідержавному територіальному поділі праці та зовнішньоекномічних звязках
    • Проблеми та перспективи розвитку та розміщення продуктивних сил області

    Інші цікаві матеріали

    Земельний кадастр і аналіз використання земель Королівської сільської ради
    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів. Зміни економічного механізму господарювання, перехід до економіки ринкового ...

    Дослідження яружно-балочного рельєфу Кривбасу як одного з елементів знань про природу рідного краю на заняттях географічного гуртка
    Однією з базових складових частин географічної освіти є знання про найближче географічне оточення – природу рідного краю. Найбільш ефективному і поглибленому засвоєнню краєзнавчого матеріалу сприяє активне самостійне до ...

    Русловий алювій Черемошу Вступ Черемош, права та найбільша притока (довжина 80 км, площа
    Черемош, права та найбільша притока (довжина 80 км, площа басейну 2650 км2) Пруту, утворюється злиттям Чорного і Білого Черемошу в гірському селі Устеріки в Покутсько-Буковинських Карпатах. Витоки Чорного Черемошу (89 к ...

    Головне меню

    Нафтова промисловість
    Водоспади світу
    Місто та його структура
    Історія географічної науки
    Проблеми сучасності
    Геодезія
    Всі матеріали

    Землевпорядкування

    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

    Природні ресурси

    На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
     

    Геоморфологія

    Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

    Грунтознавство

    Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


    Наверх

    © www.novageografia.com - Всі права захищено