Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Париж, його історія, культура та суспільство

Метою роботи є історичний розгляд міста Парижа, його сучасний стан та прогнози на майбутнє.

Згідно мети, було поставлено наступні завдання:

проаналізувати історичний розвиток Парижу;

дослідити сучасний стан міста;

охарактеризувати культуру та суспільство Парижу;

проаналізувати можливий подальший розвиток міста Париж.

Об’єкт дослідження - місто Париж, його історія, культура та суспільство.

Предмет дослідження - розвиток Парижу.

Методи дослідження :

1. Метод зіставлення при дослідженні різних поглядів на сучасне і минуле Парижа.

2. Описовий метод для визначення сучасного стану міста.

. Історико-соціологічний метод для простеження історії міста Парижа.

Париж - столиця світла та моди, місто сміливих проектів та яскравих вражень. «...Свято, яке завжди з тобою...», - так ніжно про Париж згадував Хемінгуей. Місто, яке побудоване на контрастах: широкі бульвари, які перетинають вузькі вулички; величні монументи, які приховують убогі задвірки; затишні маленькі кафе, які конкурують з респектабельними ресторанами. На блошиному ринку тут з однаковим успіхом торгують дорогим антикваріатом та дешевим китайським одягом. «Париж - це все, що ти захочеш!» - сказав Фредерік Шопен 150 років назад, але ці слова актуальні і сьогодні.

Центр світової торгівлі (автомобілі, літаки, канцелярські товари й туристичне спорядження); головний національний промисловий округ (засоби транспорту, енергетичне обладнання, електроніка, одяг, косметика), фінансово-банківська столиця; великий транспортний вузол (2 міжнародні аеропорти).

Штаб-квартири низки міжнародних організацій: ЮНЕСКО Це місто живе уже багато століть. Скільки облич у тебе, Париже? Спокійні окраїни і метушливий центр; богемне життя Монматру та продажні жінки у Булонському лісі; аристократичний Сіте та брудні перевулки на периферії; розкішні дами у бутіках, та обірванці-клошари, які ліниво потягуються після сну на лавочках парку; величні собори і палаци й ультрасучасні будівлі, які являють собою зразки авангардної архітектури; чисті парки та розмальовані графіті стіни кварталів де живуть іноземці. Це Париж. Місто в якому можна прожити все життя, але не пізнати його до кінця.

Отже, тема курсової роботи є актуальною.

    • Походження назви та заснування міста Парижа
    • Париж столиця французьких королів
    • Перспективи розвитку Парижа

    Інші цікаві матеріали

    Проект відведення земельної ділянки під ковбасний
    Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадаст ...

    Застосування земельно-кадастрових робіт в методиці проекту
    Метою моєї курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації зе землекористувачам різних форм власності з виконанням кадастр ...

    Сучасні проблеми розвитку і розміщення металургійних районів України
    Металургійний комплекс є одним з найголовніших комплексів держави. Без металургії як виробника конструкційних матеріалів неможливий розвиток машинобудування, а в зв'язку з цим і розвиток науково-технічного прогресу, її ...

    Головне меню

    Нафтова промисловість
    Водоспади світу
    Місто та його структура
    Історія географічної науки
    Проблеми сучасності
    Геодезія
    Всі матеріали

    Землевпорядкування

    У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

    Природні ресурси

    На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
     

    Геоморфологія

    Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

    Грунтознавство

    Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


    Наверх

    © www.novageografia.com - Всі права захищено