Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Державний герб

Червоно-білий прапор вперше став використовуватися активістами національно-визвольного руху. Історія створення прапора і значення його квітів документально не зафіксовано. Згідно з найбільш поширеною версією, він успадкував кольору прапора середньовічної держави Маджапахіт, червоний символізує хоробрість, білий - чистоту намірів. Існує також версія походження індонезійського прапора від нідерландського, від якого були взяті два з трьох кольорів.

Державним гербом Індонезії, відповідно до Закону про державний прапор, державну мову, державний герб і державний гімн, є золота міфологічна птах Гаруди з геральдичним щитом на грудях. Оперення Гаруди символізує 17 серпня 1945 - дату проголошення Республіки Індонезії: 19 пір'я в нижній частині тіла і 45 на шиї - 1945 рік, 8 пір'їн у хвості - місяць серпень, 17 пір'я в кожному з крил - 17-е число. В пазурах Гаруда тримає срібну стрічку з національним девізом, написаним чорними великими літерами на старояванском мовою - "Єдність у різноманітті" (яв. Bhinneka Tunggal Ika, буквально "різноманітність єдине це").

Щит на грудях Гаруди четирехчастний, з малим щитком в серце, в чорному полі якого золота п'ятикутна зірка, що символізує віру в єдиного Бога. П'ять елементів герба символізують п'ять принципів державної ідеології Панча Сила. У першій частині в червленому поле голова бантенга, що символізує народність, керовану представницькими органами; в другій в сріблі - дерево баньян, що символізує національну єдність; в третій, також у сріблі, - рисовий втечу і гілочка бавовни, що символізують загальну соціальну справедливість, в четвертій в червленому - ланцюг з круглих і прямокутних ланок, що символізує справедливий та цивілізований гуманізм; всі фігури натурального кольору. Верхню і нижню частини щита поділяє чорний вузький пояс, що символізує екватор, що проходить через територію Індонезії .

Герб був розроблений султаном Понтіанак Хамідом II під час його роботи на посаді міністра без портфеля уряду Сполучених Штатів Індонезії і прийнятий в якості національного герба Республіки Індонезії 11 лютого 1950 .

Інші цікаві матеріали

Порівняння Чорного та Червоного морів
Кожне море є унікальним природним явищем. Саме тому актуальність роботи полягає у дослідженні та виявлені основних закономірностей генезису, еволюції, географії, схематизації основних відмінностей Чорного та Червоного мо ...

Місце та значення металургійного комплексу в економіці країни
Обрана тема є актуальною і важливою складовою економічної діяльності будь якої держави світу, звісно Україна не є виключенням. Продукція металургійного комплексу є основою індустріалізації національної економічної систем ...

Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт
Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території Житомирськ ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено