Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Українсько-індонезійські двосторонні контакти

З 24-28 лютого 1996 р. Міністр закордонних справ України Г.Й. Удовенко на чолі офіційної урядової делегації здійснив візит до Індонезії. 10-13 квітня 1996 р. Президент України Л.Д. Кучма здійснив державний візит до Індонезії. У ході візиту відбулася низка зустрічей та переговорів Президента України Л.Д. Кучми з Президентом Індонезії Сухарто, Віце-президентом Індонезії Трі Сутрісно та іншими представниками індонезійського уряду. Підписано основоположний двосторонній документ -Спільну Декларацію про принципи відносин і співробітництво між Україною і Республікою Індонезія, інші двосторонні документи.7-10 липня 1996 р. відбувся візит в Україну Міністра оборони і безпеки Індонезії Е. Суджарата. Під час візиту відбулися зустрічі Міністра оборони Індонезії з Президентом України, Прем‘єр-міністром, Міністром оборони та Міністром закордонних справ України. У листопаді 1998 р. в Джакарті відбувся перший раунд політичних консультацій між МЗС України та МЗС Індонезії. Серед питань, що обговорювалися: статус власності колишнього СРСР на території Індонезії, надання підтримки Індонезією кандидатури України на виборах до непостійних членів РБ ООН на 2000-2001 рр. 9-12 березня 2003 р. в Україні перебував з візитом Генеральний директор з питань Америки та Європи МЗС Індонезії А. Еффенді, головною метою якого було обговорення шляхів активізації двостороннього політичного, торговельно-економічного, гуманітарного та військово-технічного співробітництва між двома країнами. За результатами переговорів було підписано Протокол про консультації та співробітництво між зовнішньополітичними відомствами України та Республіки Індонезія. У лютому 2004 р. відбувся робочий візит української представницької делегації до Індонезії.

У березні 2004 р. офіційний візит в Україну Командувача ВПС Індонезії головного маршала авіації Ч.Хакіма.

25-27 травня 2005 р. в Україні з делегацією перебував Голова Конституційного суду Індонезії проф. Джімлі Асшіддікі, який зустрівся в Києві з Головою Конституційного Суду України М.Ф.Селівоном.

-29 травня 2005 р. в Україні, на запрошення Голови Київської міськадміністрації О.О. Омельченка, з візитом перебував Губернатор Джакарти генерал-лейтенант Сутійосо. В ході переговорів було досягнено домовленостей щодо налагодження співробітництва між Києвом та Джакартою, а також підписано відповідний меморандум про наміри сторін.

-5 липня 2005 р. відбувся робочий візит в Україну представницької делегації ВМС Індонезії на чолі з Командувачем ВМС Індонезії адміралом Сламетом Субіянто, в ході якого відбулася його зустріч та переговори з Командувачем ВМС України. 27-28 вересня 2005 р. у Києві було проведено перше спільне засідання Міжурядової українсько-індонезійської комісії з питань економічного та технічного співробітництва, в ході якого відбулося обговорення шляхів активізації двостороннього торговельно-економічного, гуманітарного та військово-технічного співробітництва між двома країнами. За підсумками роботи засідання сторонами було підписано відповідний Протокол.

-25 березня 2006 р. відбувся візит в Україну представницької делегації Міністерства закордонних справ Індонезії на чолі з Генеральним секретарем МЗС Індонезії І.Котаном (рівень посади - Перший заступник міністра закордонних справ Індонезії) та проведення українсько-індонезійських консультації між МЗС України та МЗС Індонезії.

-13 квітня 2006 р. в Україні з візитом перебувала комплексна представницька делегація Міністерства закордонних справ Індонезії та Національного агенства Індонезії з питань аеронавтики та космосу (LAPAN) на чолі з Генеральним директором з питань країн Америки та Європи МЗС Індонезії Едді Харіядхі Двіхардоно (рівень посади - Заступник міністра закордонних справ Індонезії) та Головним Секретарем LAPAN) Вішну П.Марсісом, в ході якого в Києві відбувся перший раунд консультацій між керівництвом Національного Космічного Агенства України (НКАУ) та Національного агенства Індонезії з питань аеронавтики та космосу (LAPAN) з питань двостороннього співробітництва у космічній галузі, а також зустріч та переговори в МЗС України.

травня 2006 р. з огляду на масштабні катастрофічні наслідки стихійного лиха в центральних районах індонезійського о. Ява - Президент України В.А.Ющенко підписав Указ № 462/2006 ”Про надання гуманітарної допомоги Республіці Індонезія”, на виконання якого - 1 липня 2006 р. на джакартську авіабазу Халім прибув літак Державної транспортної компанії України Іл-76 з гуманітарною допомогою України, яка призначалася для населення постраждалого від руйнівного землетрусу на Центральній Яві - 28 травня 2006 р.

-28 червня 2006 р. в Джакарті перебувала делегація представників мусульманських релігійних об’єднань України, на чолі з Головою Духовного управління мусульман України, Головним Муфтієм України шейхом Ахмедом Тамімом, яка брала участь у роботі 2-ї Міжнародної конференції ісламських діячів cвіту.

Перейти на страницу: 1 2 3

Інші цікаві матеріали

Інтеграційна стратегія України
Унікальність переважаючої більшості країн колишнього СРСР полягає в тому, що вони виникли на руїнах відносно цілісної економічної і політичної системи. У зв'язку з цим ним об'єктивно необхідні час і відповідні зусилля ...

Сучасне районування України. Основні чинники та принципи розміщення підприємств теплової електроенергетики
Актуальність першого питання даної роботи полягає в тому, що раціональній територіальній організації господарства в країні сприяє економічне районування. Усі країни світу характеризуються суттєвими територіальними відмін ...

Господарський комплекс Щвейцарії
Актуальність теми. Розміщення продуктивних сил Швейцарії і регіональна економіка цього регіону як важлива комплексна галузь економічної науки вивчає специфічні, просторові закономірності організації територіальних госпо ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено