Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Українсько-індонезійські двосторонні контакти

З 24-28 лютого 1996 р. Міністр закордонних справ України Г.Й. Удовенко на чолі офіційної урядової делегації здійснив візит до Індонезії. 10-13 квітня 1996 р. Президент України Л.Д. Кучма здійснив державний візит до Індонезії. У ході візиту відбулася низка зустрічей та переговорів Президента України Л.Д. Кучми з Президентом Індонезії Сухарто, Віце-президентом Індонезії Трі Сутрісно та іншими представниками індонезійського уряду. Підписано основоположний двосторонній документ -Спільну Декларацію про принципи відносин і співробітництво між Україною і Республікою Індонезія, інші двосторонні документи.7-10 липня 1996 р. відбувся візит в Україну Міністра оборони і безпеки Індонезії Е. Суджарата. Під час візиту відбулися зустрічі Міністра оборони Індонезії з Президентом України, Прем‘єр-міністром, Міністром оборони та Міністром закордонних справ України. У листопаді 1998 р. в Джакарті відбувся перший раунд політичних консультацій між МЗС України та МЗС Індонезії. Серед питань, що обговорювалися: статус власності колишнього СРСР на території Індонезії, надання підтримки Індонезією кандидатури України на виборах до непостійних членів РБ ООН на 2000-2001 рр. 9-12 березня 2003 р. в Україні перебував з візитом Генеральний директор з питань Америки та Європи МЗС Індонезії А. Еффенді, головною метою якого було обговорення шляхів активізації двостороннього політичного, торговельно-економічного, гуманітарного та військово-технічного співробітництва між двома країнами. За результатами переговорів було підписано Протокол про консультації та співробітництво між зовнішньополітичними відомствами України та Республіки Індонезія. У лютому 2004 р. відбувся робочий візит української представницької делегації до Індонезії.

У березні 2004 р. офіційний візит в Україну Командувача ВПС Індонезії головного маршала авіації Ч.Хакіма.

25-27 травня 2005 р. в Україні з делегацією перебував Голова Конституційного суду Індонезії проф. Джімлі Асшіддікі, який зустрівся в Києві з Головою Конституційного Суду України М.Ф.Селівоном.

-29 травня 2005 р. в Україні, на запрошення Голови Київської міськадміністрації О.О. Омельченка, з візитом перебував Губернатор Джакарти генерал-лейтенант Сутійосо. В ході переговорів було досягнено домовленостей щодо налагодження співробітництва між Києвом та Джакартою, а також підписано відповідний меморандум про наміри сторін.

-5 липня 2005 р. відбувся робочий візит в Україну представницької делегації ВМС Індонезії на чолі з Командувачем ВМС Індонезії адміралом Сламетом Субіянто, в ході якого відбулася його зустріч та переговори з Командувачем ВМС України. 27-28 вересня 2005 р. у Києві було проведено перше спільне засідання Міжурядової українсько-індонезійської комісії з питань економічного та технічного співробітництва, в ході якого відбулося обговорення шляхів активізації двостороннього торговельно-економічного, гуманітарного та військово-технічного співробітництва між двома країнами. За підсумками роботи засідання сторонами було підписано відповідний Протокол.

-25 березня 2006 р. відбувся візит в Україну представницької делегації Міністерства закордонних справ Індонезії на чолі з Генеральним секретарем МЗС Індонезії І.Котаном (рівень посади - Перший заступник міністра закордонних справ Індонезії) та проведення українсько-індонезійських консультації між МЗС України та МЗС Індонезії.

-13 квітня 2006 р. в Україні з візитом перебувала комплексна представницька делегація Міністерства закордонних справ Індонезії та Національного агенства Індонезії з питань аеронавтики та космосу (LAPAN) на чолі з Генеральним директором з питань країн Америки та Європи МЗС Індонезії Едді Харіядхі Двіхардоно (рівень посади - Заступник міністра закордонних справ Індонезії) та Головним Секретарем LAPAN) Вішну П.Марсісом, в ході якого в Києві відбувся перший раунд консультацій між керівництвом Національного Космічного Агенства України (НКАУ) та Національного агенства Індонезії з питань аеронавтики та космосу (LAPAN) з питань двостороннього співробітництва у космічній галузі, а також зустріч та переговори в МЗС України.

травня 2006 р. з огляду на масштабні катастрофічні наслідки стихійного лиха в центральних районах індонезійського о. Ява - Президент України В.А.Ющенко підписав Указ № 462/2006 ”Про надання гуманітарної допомоги Республіці Індонезія”, на виконання якого - 1 липня 2006 р. на джакартську авіабазу Халім прибув літак Державної транспортної компанії України Іл-76 з гуманітарною допомогою України, яка призначалася для населення постраждалого від руйнівного землетрусу на Центральній Яві - 28 травня 2006 р.

-28 червня 2006 р. в Джакарті перебувала делегація представників мусульманських релігійних об’єднань України, на чолі з Головою Духовного управління мусульман України, Головним Муфтієм України шейхом Ахмедом Тамімом, яка брала участь у роботі 2-ї Міжнародної конференції ісламських діячів cвіту.

Перейти на страницу: 1 2 3

Інші цікаві матеріали

Організація і управління виробництвом
Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території Лисецької ...

Культурно-освітній комплекс
Однією із складових соціальної інфраструктури є інтелектуальний потенціал В районі функціонує 47 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 4080 учнів. З них 4 навчально-виховних комплекси (3 в смт. Чемерівці, 1 ...

Місто та його структура
В процесі урбанізації рельєф освоюваної території піддається перетворенням відповідно до потреб певного етапу розвитку міста. Основною тенденцією в зміні міського рельєфу можна вважати його вирівнювання, зв'язана з план ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено