Українсько-індонезійські двосторонні контакти
У 2006 р. успішно розвивалося співробітництво між Україною та Індонезією в рамках ООН та інших міжнародних організацій. Так, в ході 61-ї сесії ГА ООН у жовтні 2006 р. Україна підтримала кандидатуру Індонезії на виборах до складу Непостійних членів РБ ООН на період 2007-2008 рр.
-24 червня 2007 р. в Індонезії, на запрошення Губернатора Джакарти генерал-лейтенанта Сутійосо перебувала делегація Київської міськадміністрації на чолі з заступником Голови КМА С.Я.Рудиком. В ході переговорів було досягнено ряд домовленостей щодо налагодження співробітництва між Києвом та Джакартою у галузі розвитку транспортної інфраструктури індонезійської столиці, зокрема: у наданні допомоги у проектуванні та будівництві джакартського метрополітену, а також 21 червня 2007 р. у Джакарті було підписано Угоду про співробітництво між містами-побратимами Києвом та Джакартою.
-9 листопада 2008 р. в Індонезії перебувала делегація Національного космічного агентства України на чолі з Генеральним директором агентства Ю.С.Алексєєвим. Протягом візиту української делегації була підписана Рамкова угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору у мирних цілях. Відбулися переговори з керівництвом Національного інституту аеронавтики на дослідження космосу Індонезії (LAPAN) та з Державним міністром з питань досліджень та технологій Індонезії у ході яких обговорювалися питання інтенсифікації співробітництва між двома країнами у рамках двосторонніх проектів та міжнародних програм.
-3 червня 2009 р. в Індонезії, м. Джакарта, було проведено Друге спільне засідання Міжурядової українсько-індонезійської комісії з питань економічного та технічного співробітництва (МУІК) та пройшли політичні консультації на рівні заступників Міністрів закордонних справ двох країн. У ході роботи сторони обговорили варіанти активізації двостороннього економічного, технічного, гуманітарного співробітництва. За результатами роботи комісії сторони підписали відповідний Протокол. Також була підписана Угодо про співробітнитцтво між ТПП України та ТПП Республіки Індонезія.
січня 2010 р. в рамках проведення Міжнародної конференції з питань врегулювання ситуації в Афганістані (м. Лондон) відбулася зустріч Міністра закордонних справ України П. Порошенка з Міністром закордонних справ Індонезії М.Наталегавою, в ході якої сторони обговорили низку питань торгівельно-економічного співробітництва та співпрацю в інвестиційній галузі, взаємну підтримку кандидатур обох держав під час висування до органів ООН, РБ ООН та міжнародних організацій. Зазначена зустріч стала наступним кроком для активізації двостороннього політичного діалогу на вищому рівні та активізації двосторонньої співпраці шляхом організації та проведення візитів вищого та найвищого рівнів.
червня 2010 р. в Києві в Дипломатичній академії при МЗС України відбулося засідання українсько-індонезійського „круглого столу” з питань двосторонніх відносин та актуальних міжнародних проблем. Була підкреслена зацікавленість української сторони у розвитку політичного діалогу та всебічного економічного співробітництва з Республікою Індонезія, оскільки Індонезія є одним із найбільш перспективних економічних партнерів у Південно-Східній Азії. При цьому було відзначено, що потенційні можливості торговельно-економічного співробітництва між двома країнами задіяні не повною мірою. Зокрема, перспективними галузями співпраці з індонезійською стороною є: проектування, будівництво, реконструкція та модернізація металургійних, енергетичних, видобувних підприємств; співробітництво у сфері дослідження та мирного використання космосу; військово-технічне співробітництво; проектування, будівництво та модернізація машинобудівних та нафтопереробних підприємств; розробка та будівництво нафто- та газопроводів; геологічна розвідка; будівництво морських портів; торговельне судноплавство; суднобудування.
У травні-червні 2011 р. відбувся офіційний візит до України Командувача Генеральним штабом Збройних Сил Республіки Індонезія Дж. Тоісутти, в рамках якого було проведено зустрічі з Міністром оборони України М. Єжелем та Командувачем Сухопутними військами України Г. Воробйовим.Сторони обговорили низку питань у сфері двостороннього військово-технічного співробітництва.27 березня 2012 р. під час Саміту з питань ядерної безпеки (Сеул, Республіка Корея, 26-28 березня 2012 р.) відбулась зустріч Президента України В.Ф. Януковича з Президентом Республіки Індонезія Сусіло Бамбангом Юдхойоно.Станом на вересень 2011 р. договірно-правова база українсько-індонезійських відносин складалася з наступних двосторонніх документів:
1. Спільне комюніке про встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія;
Інші цікаві матеріали
Пустельні примітивні ґрунти
Ґрунтозна́вство — наука про ґрунти, розділ
інженерної геології, що вивчає склад, будову і властивості ґрунтів,
закономірності їх формування і розвитку. Ґрунтознавство займається вивченням генезису,
еволюції, біопро ...
Розробка, формування та ведення індексних кадастрових карт засобами ГІС
Термін "Земля"
має багато визначень. Для економіста це ресурс для прискорення економічного
розвитку, для юриста частина простору від центра землі до неба з набором
різноманітних прав для визначених цілей. Для ...
Соціальна інфраструктура Чемеровецького району
Актуальність дослідження. Проблеми розвитку й раціональної територіальної
організації соціальної сфери набувають у наш час першорядного значення,
оскільки все зростаюча частина населення зайнята в сфері послуг, а рівень
...