Українсько-індонезійські двосторонні контакти
. Протокол між Україною та Республікою Індонезія про співробітництво у галузі вищої освіти;
. Угода між Урядом України та Урядом Республіки Індонезія про економічне та технічне співробітництво;
. Спільна декларація про принципи відносин і співробітництво між Україною і Республікою Індонезія;
. Торговельна Угода між Урядом України і Урядом Республіки Індонезія;
. Угода між Урядом України та Урядом Республіки Індонезія про сприяння та захист інвестицій;
. Угода між Урядом України та Урядом Республіки Індонезія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи;
. Угода між Урядом України та Урядом Республіки Індонезія про повітряне сполучення;
. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України та Міністерством оборони і безпеки Республіки Індонезія щодо співробітництва в галузі озброєнь та військової техніки, матеріально-технічного забезпечення і технічної допомоги;
. Угода між Міністерством промисловості і торгівлі Республіки Індонезія та Міністерством зовнішніх економічних зв‘язків і торгівлі України стосовно вжиття антидемпінгових заходів щодо прокату гарячекатаного в рулонах та не в рулонах походженням з України;
. Протокол про консультації і співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Департаментом закордонних справ Республіки Індонезія;
. Протокол першого спільного засідання Міжурядової українсько-індонезійської Комісії з питань економічного та технічного співробітництва.
. Угода про співробітництво між містами-побратимами Києвом та Джакартою (Підписано в Джакарті 21 червня 2007 року);
. Рамкова угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (підписано у м.Джакарта, 6 листопада 2008 р.).
. Протокол другого спільного засідання Міжурядової українсько-індонезійської Комісії з питань економічного та технічного співробітництва (підписано у м. Джакарта, 2 червня 2009 р.)
16. Угода про співробітництво між ТПП України та ТПП Республіки Індонезія (підписано у м.Джакарта, 2 червня 2009 р.)
Висновки
Індонезія - аграрно-індустріальна країна з низьким рівнем розвитку економіки. Власного продовольства для нестатків населення не вистачає. Головні сільськогосподарські культури - рис (два врожаї в рік), каучуконоси, кокосова пальма (2-і місце у світі по виробництву копри), олійна пальма (4-і місце у світі). Тваринництво має другорядне значення. У країні добуваються нафта (до 60 млн. т у рік), олово, боксити, нікель, мідь, природний газ, срібло. Більшість підприємств зосереджена в харчовій і текстильній промисловості. Мається виробництво будматеріалів, медикаментів, из-делий з дерева, сільськогосподарських знарядь, діють суднобудівний, автоскладальний, шинний заводи. Розвито дрібну кустарну промисловість.
Індонезія залишиться повноправним членом Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК). З такою заявою, опублікованим у четвер по каналах генерального секретаріату ОПЕК у Відні, виступив Пурномо Юсгианторо, міністр енергетики і мінеральних ресурсів Індонезії, що у минулому році був президентом і генеральним секретарем ОПЕК.
Серед визначних пам'яток Індонезії в Джакарті - Археологічний музей; кілька храмів часів равней імперії; церква Виллеме (1835); президентський палац; Національний музей. У місті Уджунгпанданг на острові Сулавеси - форт Вреденбурн; Музей народного мистецтва. Якщо Індонезія остаточно затвердиться в своєї політики управління країною (вибере гідного президента). І вся нерозбериха кінчиться в країни велике майбутнє. Природні ресурсів багато. Потрібно вирішити питання по населенню країни. Збільшувати грошовий зворот (розвиток промисловості і сільського господарства). Серйозна загроза - вулкани, дії яких мало вивчені.
Інші цікаві матеріали
Японія економічний огляд
Площа країни становить 372 тис. км2, населення – близько 127,3
млн. осіб. Столиця – Токіо (найбільше місто світу).
Японія розташована на 4-х великих (Хонсю, Кюсю, Хоккайдо, Сікоку) та 4-х
тисячах дрібних островів майж ...
Земельний кадастр і аналіз проекту використання земель Космацької сільської ради Богородчанського району Івано-Франків
Серед найважливіших
проблем сьогодні особливе місце посідає проблема економічного використання,
збереження і відтворення природних ресурсів.
А серед природних
комплексів особливе місце має земля. Прийнята Верховною Р ...
Створення топографічного плану стереографічним методом на Жмеринському
Фотограмметрія вивчає властивості
фотозображення, методів його отримання і вимірювання, розробка приладів для
вимірювання і перетворення фотознімків. Фотограмметрія особливо поширена в
топографії. Переважна більшість ка ...