Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Теоретична географія Альфреда Вагнера

Дійсно, перловий ланцюг Великих озер триває перловим ланцюгом невеликих морів: Берингове, Охотське, Японське, Жовте, Філіппінське, Південно-Китайське, море Сулу, Сулавесі, Молукське море, море Серам, море Банда, море Саву, море Флорес, море Бали, Яванське море. Може бути, це звучить зненацька, але остання група невеликих морів, дуже Великі озера Північної Америки.

У цей роботі наведені факти, які не тільки підтверджують теорію Альфреда Вегенера про дрейф континентів, але й знаходять нові підтвердження існування одного великого континенту.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 

Інші цікаві матеріали

Паливно-енергетичний комплекс України
Прискорений соціально-економічний розвиток країни нерозривно пов'язаний з рівнем розвитку всіх галузей паливно-енергетичного комплексу, вдосконалення енергетичного балансу з обов'язковим врахуванням досягнень науково-тех ...

Технічні культури в Україні. Основні проблеми та перспективи розвитку
Актуальність теми. Технічні культури в Україні - один з рпровідних підкомплексів АПК України, від рівня розвитку якого залежить активність розвитку АПК в Україні. Світове сільське господарство в останні роки зберегло те ...

Регіональний аналіз Уральського економічного району
Уральський економічний район розташований на стику територій двох частин світу - Європи і Азії. До його складу входять: республіки Башкортостан і Удмуртія та Курганська, Оренбурзька, Пермська з Комі-Перм'яцький автономн ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено