Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Земельно-кадастрові роботи

- кадастровий номер кожної ділянки – це унікальний на території ідентифікації і залишається не змінним на протязі всього часу фізичного та юридичного існування земельної ділянки як єдиного цілого.

- сформований кадастровий номер використовується тільки для кодування земельних ділянок несе в собі інформацію (для кодування земельних ділянок) щодо місце положення земельної ділянки в межах адміністративно-територіального устрою і не обов’язково повинен слугувати об’єктом синтаксичного та семантичного аналізу із метою отримання будь-яких інших даних похідного характеру.

- система кадастрової нумерації земельних ділянок є єдиною на всій території України. Кадастрові номери присвоюються земельним ділянкам всіх форм власності. При переході прав на земельну ділянку від одного власника до іншого та при зміні самого виду прав – кадастровий номер земельної ділянки залишається без мін.

- сформованим новим земельним ділянкам в результаті виділення або поділу чи об’єднання, їх присвоюють кадастрові номери. При цьому попередні кадастрові номери отримують статус архівних і в подальшому не використовуються для ідентифікації земельних ділянок.

- кадастрові номери земельним ділянкам присвоюються місцевими органами влади з питань земельних ресурсів.

  1. Реєстрація земельних ділянок.

6.1.Державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у складі земельного реєстру земель.

6.2.Дердавний реєстр земель складається з двох частин:

- книги записів реєстрації державних записів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі із значенням кадастрових номерів земельних ділянок;

- поземельної книги яка містить відомості про земельну ділянку.

  1. Облік кількості і якості землі.

- облік кількості земель відображає відомості які характеризують кожну земельну ділянку за площею та складом угідь.

- облік якості земель відображає відомості які характеризують земельні угіддя за природними властивостями та набутими властивостями що впливають на їх родючість а також за ступенем забруднення ґрунтів (рахунок кошторису знаходиться в додатках).

Перейти на страницу: 1 2 

Інші цікаві матеріали

Проект відведення земельної ділянки під ковбасний
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадаст ...

Комплексна фізико-географічна характеристика Австралії
Австралія - найменший материк на Землі. Разом із прилеглими до неї островами вона цілком повністю лежить в південній півкулі. Назва цього материка, який був відкритий та заселений найпізніше, у порівнянні з іншими матер ...

Країни Бенілюксу та Нідерланди
Бенілюкс — це економічний союз Бельгії, Нідерландів і Люксембургу. Його формування почалося з валютної угоди й митної конвенції цих держав, які згодом уклали договір про створення економічного союзу. Цим договором перед ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено