Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Вибір типів центрів пунктів полігонометричних ходів

Пункти полігонометричних мереж закріпляються на місцевості центрами. Центри можуть мати різну конструкцію, в залежності від фізико-географічних умов їх закладання.

Типи центрів геодезичних мереж регламентуються “Інструкцією про типи центрів геодезичних пунктів” (ГКНТА – 2,01, 02-01-93), ГУГК: К, Київ, 1994р.

Згідно завдання до курсової роботи вибрано центр типу У15Н (рис.4). Його застосовують для пунктів полігонометричних мереж 4 класу (тобто не вузлових і не суміжних з вузловими), а також для пунктів полігонометрії 1 і 2 розрядів. Вони закріпляються менш капітальними монолітами, висота яких становить 70-75см. Його форма ззовні оформлена у вигляді круглої канави з внутрішнім діаметром 130 см, зовнішнім – 180см і глибиною 30см.

Рис.4

Інші цікаві матеріали

Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових ...

Економіко-географічна характеристика господарства Тернопільської області і рівень його транспортного забезпечення
Тернопільська область займає західну частину Подільського плато, межуючи на півночі з Рівненською, на півдні з Чернівецькою, на південному заході з Івано-Франківською, на заході з Львівською областями України. Тернопіль ...

Розвиток чорної металургії в Україні
Чорна металургія є важливою галуззю важкої промисловості, однією з основних частин фундаменту всього народного господарства країни. Практично немає такого підприємства, яке у тій чи іншій мірі не використовувало б ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено