Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Методика польових вимірів в нівелірних ходах.

Найбільш поширені методи нівелювання – це геометричне за принципом використання горизонтального променя та тригонометричне за принципом використання похилого променя.

Нівелювання виконують в одному напрямку. Віддалі від нівеліра до ре-йок вимірюють нитковим віддалеміром . Рейки встановлюють на башмаки або костилі . Нормальна довжина нівелірного променя – 100 м при збільшенні труби до 30х , якщо більше то до 150 м .

Нерівності плеч не повинні перевищувати 5 м ,а їх накопичення в секції –10 м.

Нівелювання виконують секціями . Секція – це частина нівелірного ходу , що розміщена між двома нівелірними знаками . В кожній секції нумерацію станцій починають з першого номера . При нівелюванні слідкують за правильністю чергування рейок ; в цьому випадку знак різниці нулів рейок на наступній станції буде протилежний знаку на попередній .

В И С Н О В О К

Згідно з завданням на виконання курсової роботи я запроектувала згущення планово-висотної основи для топографічного знімання в масштабі 1:5000 на Кельменецькому об’єкті Чернівецької області.

Вивчила фізико-географічну і економічну характеристику об’єкту та опрацювала вихідні матеріали даного об’єкту.

Також я отримала навики згущення мереж за допомогою засічок і розрахувала їх точність.

Виконаний проект планової і висотної основи , а також пунктів знімальної мережі на заданому об’єкті відповідає необхідним технічним вимогам згідно інструкції з топографічного знімання .

Інші цікаві матеріали

Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території міста Вижниця Чернівецьк ...

Планування та організація виконання комплексу топографо- геодезичних робіт на Новодністровському обєкті
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території м.Новодністровськ Черні ...

Паливно-енергетичний комплекс України
Прискорений соціально-економічний розвиток країни нерозривно пов'язаний з рівнем розвитку всіх галузей паливно-енергетичного комплексу, вдосконалення енергетичного балансу з обов'язковим врахуванням досягнень науково-тех ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено