Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Охорона праці

Вантажні автомобілі, призначені для перевезення людей, повинні бути обладнані надійно закріпленими лавками, драбинками для посадки і висадки пасажирів, твердим металічним каркасом, надійно закритим тентом. Лавки вздовж бортів розміщені на ЗО см нижче верхнього краю борта. Па такому автомобілі вантажопідіймальністю 1.5-2.0 т, дозволяється перевозити не більше 16 чоловік, на автомобілях вантажопідіймальністю 2.5-3.0 т.,не більше 20 чоловік, на автомобілі 3.5 - 4.0т., не більше 24 чоловік, на автомобілі вантажопідіймальністю 5 тон, не більше 30 чоловік. При переїзді бригад експедиції з геодезичними приладами в кузові автомашини не повинно бути більше 10 чоловік, які забезпечені сидячими місцями. В нічний час перевезення людей заборонено. Швидкість руху на дорогах з твердим покриттям не більше 50 км/год., по ґрунтових дорогах не більше 30 км/год., в степу без доріг не більше 10 км/год.

Під час руху водій повинен слідкувати за дотримання правил техніки безпеки усіма пасажирами. Разом з людьми в тій же автомашині не можна перевозити пальне і змащувальні матеріали, важкі бочки, бетонні моноліти, труби, троси. При переїзді мостів необхідно скрупульозно оглянути необхідність мостів у справності і вантажу піднімання.

При обробці матеріалів в камеральних умовах потрібно дотримуватися правил безпеки при роботі з ПЕОМ. Основним обладнанням ПЕОМ є дисплей, клавіатура, принтер, робочий стіл, стілець.

При розташуванні елементів робочого місця слід приймати до уваги:

· робочу позу оператор ПЕОМ;

· простір для розміщення оператора;

· можливість огляду елементів робочого місця;

· можливість огляду простору за межами робочого місця;

· можливість здійснення записів, розміщення документації та інших матеріалів, що використовуються оператором.

Взаємне розміщення елементів робочого місця не повинно перешкоджати здійсненню всіх необхідних рухів і пересувань для експлуатації ПЕОМ; сприяти оптимальному режиму праці та відпочинку, зменшеню стомлення оператора.

ВИСНОВОК

При розробці даної дипломної роботи проведено аналіз існуючого використання земель на території Підліснянської сільської ради Монастириського району Тернопільської області за даними земельного кадастру про правовий режим земель, їх розподіл серед власників землі і землекористувачів, за категоріями земель, про якісну характеристику, народногосподарську цінність земель. Робота складається із семи розділів.

В перший розділ включено загальні відомості з використаних джерел необхідної для складання дипломної роботи літератури.

В другому розділі подано фізико-географічний опис Підліснянської сільської ради та аналіз земель, які закріплені за цією територією. З даного розділу бачимо, що земельний фонд по сільській раді становить 1371 га, в тому числі сільськогосподарських угідь 1103,65 га, з них ріллі – 873,67 га.

На землях сільськогосподарського призначення переважають сірі опідзолені слабозмиті середньосуглинкові ґрунти та темно-сірі опідзолені слабозмиті середньосуглинкові ґрунти на лесовидних суглинках (37д та 49д).

Державний земельний кадастр (третій розділ роботи) включає такі складові частини:

1) кадастрове зонування;

2) кадастрові зйомки ;

3) бонітування ґрунтів;

4) економічну оцінку земель;

5) грошову оцінку земель;

6) державну реєстрацію земельних ділянок;

7) облік кількості та якості земель.

Кадастрове зонування включає встановлення: місця розташування обмежень щодо використання земель; меж кадастрових зон та кварталів; меж оціночних районів та зон; кадастрових номерів.

Кадастрова зйомка - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок.

Важливе значення мають дані бонітування ґрунтів - порівняльної оцінки якості ґрунтів за їх основними природними властивостями, які мають сталий характер та суттєво впливають на урожайність сільськогосподарських культур. Бонітування ґрунтів проводиться за 100-бальною шкалою. Вищим балом оцінюється ґрунт з кращими властивостями, які мають найбільшу природну продуктивність.

Економічна оцінка земель - це оцінка землі як природного ресурсу і засобу виробництва за показниками, що характеризують продуктивність земель, ефективність їх використання та прибутковість з одиниці площі Економічна оцінка земель різного призначення проводиться для порівняльного аналізу ефективності їх використання. Дані економічної оцінки земель є основою грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського цільового призначення.

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Інші цікаві матеріали

Геоекоінформаційна система екологічного моніторингу та кодування екологічної інформації
Застосування нових інформаційних технологій для складання, аналізу і інтерпретації тематичних карт стало повсякденною необхідністю. Довгий час розвиток технології тематичної картографії і прогнозування природних і техно ...

Верхоянський район республіки Саха
Верхоянський район розташований на північному сході Республіки Саха (Якутія) в басейні річки Яна та її приток і відноситься до числа заполярних районів. Територія району складає 137тис. км 2.У улусі (районі) 30 населен ...

Генезис океану
Об’єкт: океан. Предмет: генезис океану. Мета курсової роботи: встановити походження світового океану. Завдання: підрозділ Світового океану на окремі частини, будова земної кори в області океанів, основні риси ре ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено