Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Загальні відомості про сільську раду

Тишківька сільська рада Розміщена в Західній частині Городенківського району на відстані 12 км від районного центру м. Городенка, та 67 км від обласного центру м. Івано-Франківська. До території сільської ради входить лише один населений пункт, тобто село Тишківці.

Зовнішні границі Тишківської сільської ради суміжні з границями таких сіл: Олієво-Королівка, Рашків, м. Городенка, Вікно, Чортовець, Новоселівка.

Через село Тишківці проходить автомобільна дорога Городенка-Чортовець, яка з’єднує з трасою Городенка Коломия. Перехресна автомобільна дорога Тишківці-Олієво-Королівка з’єднує з трасою Городека Івано-Франківськ. Крім того повз село проходить залізна дорога.

На території Тишківської сільської ради знаходяться заклади культури, освіти в тому числі Тишківська І – ІІІ ступенів, релігійні організації: дві церкви різних віросповідань, лікарня стаціонарного лікування, поліклініка, магазин.

Загальна площа території сільської ради становить 803,7 га. В наслідок правильного формування території господарства створено сприятливі умови для правомірної організації виробництва в основних галузях агропромислової спеціалізації і підвищення продуктивності праці.

Тишківська сільська рада на своїй території має такі землі, а саме:

Землі сільськогосподарського призначення – 3170га;

Землі населеного пункту - 803,7га;

Землі транспорту, зв’язку – 9,4га;

Землі лісового фонду – 10га;

Землі водного фонду – 17га;

Землі запасу та загального користування – 330,6га;

Землі резервного фонду – 49,6га.

На території сільської ради створилася спілка селян «Тишківська». Земля в основному використовується під посів сільськогосподарських культур, а також як природні кормові угіддя. Сінокосіння і випасання громадської худоби в основному є в користування населення, яке проживає в даному населеному пункті. Це підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур та цукрового буряка.

.1 Клімат

У дальшому розвитку культури землеробства та тваринництво, для наукового обґрунтування агротехнічних заходів, спеціалізацій, розміщення сільськогосподарських культур важливого значення набуває правильне використання кліматичних ресурсів села.

Територія села Тишківці розміщена в помірних широтах, що в загальному відзначає його тип клімату, як помірно-континентальний. Клімат села характеризується такими показниками: суми температур 10° дорівнюють 2500° - 2600°, кількість опадів за цей період 400-450 мм. Середня тривалість без морозного періоду 150-165 днів, вегетаційного 210-220 днів. Весняні приморозки припиняються на поверхні грунту в середньому в першій декаді травня. Осінні приморозки настають в третій декаді вересня.

Городенківський район входить в склад двох агро кліматичних районів, північна частина входить в наддністрянський агро кліматичний район, в правобережний підрайон і буде характеризуватись по даних Чернелицького метеопоста. А південна частина району входить в склад південно-східного агро-кліматичного району і характеризується по даних метеопоста Снятин і метеостанції Коломиї. Село Тишківці належить до Південної частини Городенківського району, а тому ми орієнтуємось по даних метеопоста Снятин.

Середньорічна температура становить 7,4°, Середня багаторічна температура по місяцях подається в нижченаведеній таблиці:

Таблиця 2.1

місяць

Станція

1

П

Ш

IV

V

VI

V

П

V

Ш

1Х

Х

Х1

ХП

За рік

Снятин

-5,1

-3,6

1,2

7,7

13,6

16,6

18,8

17,8

13,8

8,3

-2,0

-2,6

7,4

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Інші цікаві матеріали

Рекреаційні ресурси, їхня характеристика та оцінка
Рекреаційні ресурси - сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, що їх можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму. Природні рекреаційні ресурси - це особливості природи, природні та природно-т ...

Історія земної кори проблеми, закономірності, роздуми
Історична геологія, що розшифровує умови й закономірності розвитку земної кори та планети в цілому, є наукою, що активно розвивається. Можливість точно датувати найрізноманітніші події минулого, вивчати вплив космосу на ...

Генезис океану
Об’єкт: океан. Предмет: генезис океану. Мета курсової роботи: встановити походження світового океану. Завдання: підрозділ Світового океану на окремі частини, будова земної кори в області океанів, основні риси ре ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено