Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Загальні відомості про сільську раду

(212) Лучно-чорноземні опідзолені легко глинисті.

136,8 га – це площа, яку займають лучно-чорноземні грунти і розташовані у Західній частині села. Розповсюджені ці грунти на знижених елементах рельєфу в умовах постійного або періодичного впливу атмосферних вод. Сформувались грунти на лесовидних суглинках та елювіально-делювіальних відкладах.

За механічним складом грунти пилувато-середньосуглинкові.

До низу по профілю гумус поступово зменшується, реакція ґрунтового розчину кисла Рн = 5,0 коливається від 5,0 до 5,3 по профілю.

Структура в орному горизонті розпилена і грунти схильні до запливання і утворюють брилувату ріллю.

Грунти потребують внесення органічних та мінеральних добрив, створення культурного глибокого орного горизонту.

Рекомендовано використовувати грунти в полях кормової сівозміни.

(133) Лучно-опідзолені глеюваті легко глинисті грунти поширені на території села Тишківці в умовах неглибокого залягання ґрунтових вод, які мають значний вплив на ці грунти. Сформувались на елювіально-делювіальних відкладах. Дані грунти досить гумусова ні вміст гумусу в них значний 5,81% у верхній горизонт до низу 3,41% на глибині 35-40 см.

За механічним складом грунти пилувато-середньосуглинкові та супіщані.

Реакція ґрунтового розчину слабо кисла (Рн = 5,15), вміст поживних речовин значний, але ці грунти мають поганий водно-повітряний режим.

Бажано використовувати такі грунти в полях овочевої і кормової сівозмін, та як кормові угіддя.

(141) Лучно-болотні неосушені.

Грунтів цього типу на території села значно не багато, всього площа їхня становить 0,1 га. Сформувались ці грунти в умовах надмірного зволоження на сучасних делювіально-алювіальних відкладах, внаслідок чого верхній гумусовий горизонт оглеєний. В зв’язку з хімічними процесами рослинні розвитки повністю не розкладаються, розлинність на цих грунтах в основному осокова. Водно-повітряний режим цих грунтів поганий, при умові осушення їх можна використовувати, як природні кормові угіддя.

Бали бонітетів агро груп грунтів виділених в межах села Тишківці.

Таблиця 2.3

Шифр

агрогруп

Бали бонітетів

Рілля

Сади

Сінокоси

Пасовища

41

58,9

68,8

45

55,2

64,3

71,1

69,8

49

39,2

55,4

46,2

121

53,8

31,0

62,7

81,5

133

38,7

30,9

60,8

47,7

141

11,7

Перейти на страницу: 1 2 3 4 

Інші цікаві матеріали

Адміністративно-територіальна реформа в Україні
Адміністративно-територіальний поділ (АТП) - найбільш виразно помітна, юридично закріплена форма регіоналізації суспільства. Він являє собою поділ території держави на адміністративно керовані частини (адміністративно-т ...

Демографічна ситуація в Україні та її регіональні особливості
Демографічна ситуація - це прояв особливостей відтворення населення по основних його процесах в конкретному часі і місці (регіоні, країні). У сучасній Україні демографічна ситуація відрізняється великою гостротою і напр ...

Мішані ліси. Своя область (урок). Мета Поглиблення знання учнів про природу, особливості
Мета Поглиблення знання учнів про природу, особливості мішаних лісів. Збагатити новими знаннями про природу і господарство свого краю.Розвивати навички роботи з картою, пошуковим матеріалом. Виховання професійних н ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено