Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Грошова оцінка земель

Вихідними даними для здійснення грошової оцінки є нормативні документи про статус населеного пункту та його межі, дані земельного кадастру, про правовий, природний та господарський стан земель, дані державної та відомчої статистичної звітності, що характеризують об'єкти інженерно-транспортного облаштування території.

Для визначення базової вартості одного квадратного метра земель с. Тишківці зібрані статистичні дані про витрати на освоєння та облаштування території. Ці витрати включають відновну вартість головних споруд і магістральних мереж електропостачання, радіокомунікації, вартість твердого покриття вуличної мережі на 1 січня 1999 року.

Водопостачання, каналізація та теплопостачання в селі відсутні.

Дані про вартість мережі електропостачання (головних споруд і магістральних мереж) дотримані в Городенківській РЕМ. Вартість телекомунікацій прийнята за даними Городенківського вузла ; електрозв'язку. Вартість газопостачання прийнята за даними Городенківського управління по 'газифікації. Санітарна очистка існуючих насаджень проводиться силам мешканців населеного пункту. Вулично-дорожня мережа з асфальтовим покриттям становить 2,15 км, з твердим покриттям становить 2,71 км. Витрати на облаштування села Тишківці наведені в таблиці.

Витрати на облаштування село Тишківці Городенківського району

Таблиця 3.6

Показники та одиниці виміру

За станом на початок 1999 р.

натуральних одиниць

вартість в гривнях

1

2

3

Електропостачання: головні споруди, од.

11

23352

магістральні мережі, км

46,75

173988

Газопостачання: головні споруди, од.

4

21893

магістральні мережі, км

20,6

458350

1

2

3

Телекомунікації: головні споруди, од.

1

13685

магістральні мережі, км

43,33

9898

Вулично-дорожня мережа: асфальтовані вулиці, км

2,15

103900

вулиці покриті гравієм, км

2,71

43360

Всього

848426

Грошова оцінка села Тишківці передбачає визначення ступеня територіальної неоднорідності функціонально-планувальних, соціально-економічних, екологічних, транспортних та інших умов : функціонування сільської території, що в кінцевому результаті, визначає якість території окремих частин села.

Для проведення пофакторної оцінки якості земель села Тишківці здійснена земельно-оціночна структуризація території, виділення оціночних районів, функціонально-однорідних планувальних одиниць, в межах яких у подальшому здійснено збір, обробку та розрахунок окремих коефіцієнтів цінності території.

Після аналізу існуючої ситуації в селі на основі вивчення та аналізу картографічних і ґрунтових матеріалів, а також натурного обстеження території населеного пункту було виділено 10 оціночних районів. Опис меж оціночних районів на основі їх характеристики наводиться в таблиці .

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8

Інші цікаві матеріали

Верхоянський район республіки Саха
Верхоянський район розташований на північному сході Республіки Саха (Якутія) в басейні річки Яна та її приток і відноситься до числа заполярних районів. Територія району складає 137тис. км 2.У улусі (районі) 30 населен ...

Рекреаційні ресурси, їхня характеристика та оцінка
Рекреаційні ресурси - сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, що їх можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму. Природні рекреаційні ресурси - це особливості природи, природні та природно-т ...

Сінгапур
При виборі країни для написання аналітичної довідки я зразу визначилась, що хочу писати про Сінгапур. Для мене актуальність полягає в тому, що це одночасно острів, місто і одна з найменших за територією і населенням держ ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено