Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Формування території та встановлення меж сільської ради

Тишківська сільська рада розміщена у західній частині Городенківського району на віддалі 12 км від районного центру м. Городенки та 68 км від обласного центу Івано-Франкіська.

Зовнішні межі території Тишківської сільської ради чітко виражені в натурі. Межі села проходять по суміжності з такими сільськими радами: Чортовецькою, Олієво-Королівською, Рашківською, м. Городенкою, Вікнянською, Острівецькою сільськими радами.

Територію села Тишківці складає житлова забудова з ділянками для ведення особистого підсобного господарства, землі загального користування, землі громадської забудови, господарські двори СВК ім. Шевченка та СФГ «Тишківське».

Площа села Тишківці 3170,0 га, кількість населення 1687 чоловік, з них наявне – 1478 чоловік, існуюча кількість дворів 588.

Інші цікаві матеріали

Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради
Земля є вихідною матеріальною основою добробуту як кожної людини окремо, так і суспільства в цілому, оскільки виконує функції головного засобу виробництва в сільському і лісовому господарствах; просторового базису для р ...

Польща
Площа країни – 313 тис. км2, чисельність населення – 38,6 млн. осіб (за цими показниками в Центральній Європі Польща поступається тільки Україні). Столиця – Варшава. Державний устрій – унітарна республіка. В адміністрат ...

Передумови розвитку соціальної інфраструктури в Чемеровецькому районі
Сукупність підприємств і закладів обслуговування на певній території утворює мережу обслуговування, яку називають соціальною інфраструктурою. Населені пункти, в яких розміщені підприємства сфери послуг, називають центрами обслу ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено