Економіка і організація робіт
8. Відрядження виробничого персоналу, грн………………… 54
9. Адміністративні витрати, грн…………………120
10. Податки, збори, обов’язкові платежі (крім ПДВ), встановлені чинним законодавством і не враховані складовими зазначеної вартості, грн……174
11. Всього, грн…………………2350
12. ПДВ, грн…………… 470
Вартість роботи (6+7+8+9+10+11+12)грн. 2820
Дві тисячі вісімсот двадцять гривень.
ВИСНОВКИ
В ринкових умовах регулювання земельних відносин та управління земельними відносинами передбачає реєстрацію і розповсюдження інформації про власність на землю, вартість і використання землі та тісно пов’язаних з нею ресурсів: визначення прав на землю та між земельних ділянок в порядку землеустрою, детальне підтвердження належними документами і надання відповідної інформації, яка необхідна для функціонування обігу земельних ділянок. Розвиток сільського господарства в значній мірі залежить від рівня використання земельних ресурсів. Необхідність раціонального використання земельних ресурсів зумовлюється тим, що земля у всіх галузях сільського господарства є предметом праці і головним засобом виробництва. Раціональне використання землі є широкою комплексною проблемою, яка стосується всіх сторін сільськогосподарського виробництва.
Розробка цієї проблеми вимагає детального вивчення земельних ресурсів, обґрунтування системи показників і методів аналізу фактичного рівня використання земель і планування його на перспективу.
Державний земельний кадастр об’єднує в собі елементи управління земельними ресурсами і реєстраційну систему і інформаційну систему, проекти, вишукувальні та обслідувальні роботи.
Державний земельний кадастр забезпечує гарантію прав власників і землекористувачів. В наслідок детального вивчення і аналізу існуючого використання земель встановлено наступне:
Земельний фонд Тишківської сільської ради Городенківського
району Івано-Франківської області становить 3170.0га і представлений такими категоріями земель:
— Землі сільськогосподарського призначення 3022,6га;
— Землі населеного пункту 884,2га;
— Землі природоохоронного, природо заповідного призначення га;
— Землі історико культурного призначення га;
— Землі лісового фонду га;
— Землі водного фонду га;
— Землі транспорту, зв’язку, енергетики га;
Віднесення земель до категорій проводиться відповідно до їх цільового призначення. Проектом передбачено створити два підприємства.
Перше СВК ім. Т. Г. Шевченка, яке займає площу 1126.06, об’єднує в собі земельних часток (паїв). У складі цього сільськогосподарського підприємства рілля га, землі загального користування займають га.
Загальна площа другого СФГ «Тишківське» становить га, значну частину складають орні землі. Об’єднує в собі земельних часток (паїв). На території села Тишківці площа земельних паїв становить 1570,8 га.
На землях зайнятих закладами культури, освіти, охорони здоров’я планується провести озеленення і благоустрій.
На пасовищах необхідно регулювати сінокосіння і випасання, правильно застосовувати в системі пасовищезміни. В населених пунктах є яри площею га. Проектом передбачено провести заліснення ярів з метою закріплення вершин яру та припинення розвитку ерозійних процесів. Також проектом передбачено провести заліснення пам’ятних місць на землях природоохоронного призначення.
Державний земельний кадастр – це цільова, реєстраційна, інформаційна система по збору, обробці, збереженню, поновленню і надання відомостей та документів про правовий режим, природний і господарський стан земельних ділянок з розміщеними об’єктами нерухомості, права користування землею та договорів на оренду землі, в тому числі утримувачів сервітутів, орендарів і закладоутримувачів.
Згідно проведеного роздержавлення і приватизації земель на території Тишківської сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області зроблено розподіл земель за формами власності.
Розмір середньої земельної частки (паю) становить 2,0 га.
Проаналізувавши використання земель Тишківської сільської ради та застосувавши дані державного земельного кадастру, вважаю, що потрібно покращити природний і господарський стан земель, а також полегшити ситему проведення оренди землі. За минулий рік у селі зросла така група земель, як не витребувані паї. Через відсутність компетентних і розсудливих керівників у селі люди стають байдужими до обробітку земельних ділянок.
Інші цікаві матеріали
Регіональні аспекти зовнішньої торгівлі Мексики
Зовнішня торгівля є однією з складових економічної науки, що з
розвитком соціально-економічних відносин набула важливого значення для кожної
країни. Тому якщо досить ефективно буде розвиватися зовнішня торгівля то і
мож ...
Подільский економічний район
Подільский економічний
район має зручне економіко-географічне положення, вигідне
транспортно-географічне положення. За розмірами території район посідає
4 місце серед економічних районів України ...
Кліматичні фактори
Актуальність
теми. Клімат - багатолітній режим погоди, характерний для якої-небудь
місцевості. Він виявляється в закономірній зміні погоди. Як і погода, клімат
залежить від кількості сонячної радіації (від широти), від ...