Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика об'єкту

Городницька сільська рада розташована в північній частині Городенківського району Івано-Франківської області, на віддалі 16 км від районного центру м.Городенка, та на віддалі 88 км від обласного центру. Для території сіль­ської ради характерний тип рельєфу зі схилами від 0-1° до 3°. Залежно від генетичних ознак, механічного складу та інших профілактичних вла­стивостей на території сільської ради виділено 7 агровиробничих груп ґрунтів. Переважають темно-сірі опідзолені глеюваті середньосуглинкові та чор­ноземи опідзолені важкосуглинкові (шифр 45е та 41е). На тери­торії сільської ради розташовані два населені пункти с. Городниця та с.Передівання. В селі Городниця проживає 1115 жителів, є 354 дворів, в селі Передівання проживає 272 жителів, є 82 двори. За кліматичними умовами територія сільської ради відноситься до південно-східного агрокліматичного району. Вона характеризується такими показниками: сума температур понад 100 становить 2500-26000 , кількість опадів за цей період - 400-500 мм, а протягом року 550-720 мм. Середня тривалість безморозного періоду становить 160-165 днів, вегетаційного - 210-220 днів. Початок весни припадає на початок другої декади березня, а початок зими на третю декаду листопада. Тривалість зимового періоду 109 днів. Промерзання ґрунту за зимовий період коливається від 10 до 83 см і в середньому становить 38 см. На території сільської ради переважають північно-західні, південно-східні вітри. Весною і осінню переважають східні вітри, літом і зимою - північно-західні.

За Городницькою сільською радою закріплено 2354,6 га, з них за с.Городниця закріплено 1747,8 га, за с. Передівання 606,8 га.

На території Городницької сільської ради знаходяться такі сільськогосподарські підприємства, як СВК "Надія" та ПС(Ф)Г "Колос".

Працездатне населення здебільшого зайняте в сільськогосподарсь­кому виробництві. Кількість осіб, включених в розрахунок середньої земельної частки становить 604, з них: працюють в сільському господарстві - 220 чоловік, пенсіонери з категорії цих осіб - 314 чоловік; працюють у соціальній сфе­рі на селі та пенсіонерів з категорії цих осіб - 70 чоловік. Проект роздержавлення і приватизації земель пе­редбачає передати у власність громадян землі СВК "Надія", які розташовані в межах Городницької сільської ради. Складання та­кого проекту передбачає визначення земель, що не підлягають роздер­жавленню і приватизації, які входять до складу СВК "Надія". До цих земель включено землі лісового та водного фонду, землі запасу, а також створений резервний фонд зе­мель.

До земель лісового фонду віднесені ділянки лісових площ площею 2228,0 га в північній частині с.Городниця та 280,5 га в північно-східній частині с.Передівання. На території сільської ради створено резервні фонди в с.Городниця площею 73,8 га та в с.Передівання - 15,8 га. Резервний фонд земель розміщається в декількох масивах.

Таблиця 2.1 Склад земель резервного фонду

Назва угідь

Площа - всього, га

Рілля

30,0

Рілля

30,0

Рілля

18,6

Рілля

2,0

Рілля

76,8

Всього

92,6

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Інші цікаві матеріали

Господарський комплекс Щвейцарії
Актуальність теми. Розміщення продуктивних сил Швейцарії і регіональна економіка цього регіону як важлива комплексна галузь економічної науки вивчає специфічні, просторові закономірності організації територіальних госпо ...

Методика дослідження
В процесі вирішення поставлених завдань нами застосовані такі методи: моделювання, історичний, картографічний, літературний, порівняльно-географічний, системний, статистичний методи. Щоб бути обізнаним у розвитку соціальної і ...

Країни Закавказзя (Азербайджан, Вірменія, Грузія)
Країнами Закавказзя є Азербайджан, Вірменія, Грузія. Регіон, розташований між Чорним та Каспійським морями, має вигідне географічне положення. Морські узбережжя створюють сприятливі умови для розвитку економічних зв'язк ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено