Характеристика об'єкту
Городницька сільська рада розташована в північній частині Городенківського району Івано-Франківської області, на віддалі 16 км від районного центру м.Городенка, та на віддалі 88 км від обласного центру. Для території сільської ради характерний тип рельєфу зі схилами від 0-1° до 3°. Залежно від генетичних ознак, механічного складу та інших профілактичних властивостей на території сільської ради виділено 7 агровиробничих груп ґрунтів. Переважають темно-сірі опідзолені глеюваті середньосуглинкові та чорноземи опідзолені важкосуглинкові (шифр 45е та 41е). На території сільської ради розташовані два населені пункти с. Городниця та с.Передівання. В селі Городниця проживає 1115 жителів, є 354 дворів, в селі Передівання проживає 272 жителів, є 82 двори. За кліматичними умовами територія сільської ради відноситься до південно-східного агрокліматичного району. Вона характеризується такими показниками: сума температур понад 100 становить 2500-26000 , кількість опадів за цей період - 400-500 мм, а протягом року 550-720 мм. Середня тривалість безморозного періоду становить 160-165 днів, вегетаційного - 210-220 днів. Початок весни припадає на початок другої декади березня, а початок зими на третю декаду листопада. Тривалість зимового періоду 109 днів. Промерзання ґрунту за зимовий період коливається від 10 до 83 см і в середньому становить 38 см. На території сільської ради переважають північно-західні, південно-східні вітри. Весною і осінню переважають східні вітри, літом і зимою - північно-західні.
За Городницькою сільською радою закріплено 2354,6 га, з них за с.Городниця закріплено 1747,8 га, за с. Передівання 606,8 га.
На території Городницької сільської ради знаходяться такі сільськогосподарські підприємства, як СВК "Надія" та ПС(Ф)Г "Колос".
Працездатне населення здебільшого зайняте в сільськогосподарському виробництві. Кількість осіб, включених в розрахунок середньої земельної частки становить 604, з них: працюють в сільському господарстві - 220 чоловік, пенсіонери з категорії цих осіб - 314 чоловік; працюють у соціальній сфері на селі та пенсіонерів з категорії цих осіб - 70 чоловік. Проект роздержавлення і приватизації земель передбачає передати у власність громадян землі СВК "Надія", які розташовані в межах Городницької сільської ради. Складання такого проекту передбачає визначення земель, що не підлягають роздержавленню і приватизації, які входять до складу СВК "Надія". До цих земель включено землі лісового та водного фонду, землі запасу, а також створений резервний фонд земель.
До земель лісового фонду віднесені ділянки лісових площ площею 2228,0 га в північній частині с.Городниця та 280,5 га в північно-східній частині с.Передівання. На території сільської ради створено резервні фонди в с.Городниця площею 73,8 га та в с.Передівання - 15,8 га. Резервний фонд земель розміщається в декількох масивах.
Таблиця 2.1 Склад земель резервного фонду
Назва угідь |
Площа - всього, га |
Рілля |
30,0 |
Рілля |
30,0 |
Рілля |
18,6 |
Рілля |
2,0 |
Рілля |
76,8 |
Всього |
92,6 |
Інші цікаві матеріали
Господарський комплекс Щвейцарії
Актуальність
теми. Розміщення продуктивних сил Швейцарії і регіональна економіка цього
регіону як важлива комплексна галузь економічної науки вивчає специфічні,
просторові закономірності організації територіальних госпо ...
Методика дослідження
В процесі вирішення поставлених завдань нами застосовані такі методи:
моделювання, історичний, картографічний, літературний,
порівняльно-географічний, системний, статистичний методи.
Щоб бути обізнаним у розвитку соціальної і ...
Країни Закавказзя (Азербайджан, Вірменія, Грузія)
Країнами Закавказзя є
Азербайджан, Вірменія, Грузія. Регіон, розташований між Чорним та Каспійським
морями, має вигідне географічне положення. Морські узбережжя створюють
сприятливі умови для розвитку економічних зв'язк ...