Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика об'єкту

Таблиця 2.2 Склад земельних угідь сільської ради

Назва угідь

Площа, га

Закріпле-них земель, %

Сільськогосподарські угіддя:

267,51

56,98

в т.ч. рілля

220,54

46,97

багаторічні насадження

8,1

1,73

пасовища

38,36

8,17

Інші землі

201,99

43,02

Всього

469,50

100,0

На території сільської ради проживає 1030 чоловік, в тому числі працездатних - 648 чоловік, з них працюють в сільському господарстві - 27 чоловік. З урахуванням кількості населення і рівня механізації сільськогосподарських робіт СГТзОВ " Корнич" буде забезпечена виробничими ресурсами в достатній мірі.

Господарські двори розміщені біля населеного пункту, забудовані капітальними приміщеннями. Місця, на яких вони розміщені відповідають організаційно-господарським, санітарно-гігієнічним і протиерозійним вимогам.

Навколо виробничих центрів встановлені санітарно-захисні зони, в межах яких забороняється будівництво жилих будинків, дитячих установ, спортивних споруд, парків, посадки плодово-ягідних дерев та ягідників, а також вирощування овочевих культур.

Санітарно-захисні зони і режим використання в них земель визначено будівельними нормами.

Найважливішим елементом інженерної інфраструктури в агрофірмі є шляхова мережа, яка представлена шляхами загального користування та внутрігосподарськими шляхами.

Шляхи державного підпорядкування з твердим покриттям зв'язують населений пункт та СГТзОВ" Корнич" з обласним центром, а також з районним центром м. Коломия, де знаходяться основні пункти здачі сільськогосподарської продукції та одержання вантажів для СГТзОВ.

Внутрігосподарська мережа шляхів представлена магістральними та польовими шляхами, які з'єднують населені пункти з полями сівозмін, обслуговують сільськогосподарські виробничі процеси, перевезення добрив, насіння, урожаю, переміщення сільськогосподарських машин і механізмів.

Крім шляхової мережі інженерна інфраструктура в СГТзОВ " Корнич" представлена державними лініями електропередач, лініями зв'язку та радіопередач. Частина з них розміщена вздовж узбіччя існуючих доріг, а частина пересікає орні масиви, що в деякій мірі ускладнює проведення механізованих сільськогосподарських робіт.

Для збереження і нормального утримання повітряних ліній електропередач вздовж них встановлені охоронні зони по обидві сторони від крайніх проводів, а саме, для ліній електропередач 35 кв - 15 м.

З метою створення найкращих умов для постійного росту урожайності сільськогосподарських культур і систематичного підвищення родючості ґрунтів, під кожне із угідь відведено земельні ділянки, які по своїх природних властивостях найбільш відповідають культурам відповідної сівозміни або угіддям.

На території сільської ради нараховується 201,99 га інших несільськогосподарських угідь.

Під заболоченими землями знаходиться

1,8 га, які неможливо осушити через те, що відсутній водоприймач.

Для випасу худоби індивідуального сектору виділено

38,36 га пасовищ.

Перейти на страницу: 1 2 

Інші цікаві матеріали

Соціальна інфраструктура України
Розвиток продуктивних сил характеризується відповідними соціальними-економічними показниками: - величина валового суспільного продукту; - національний доход; - частка національного доходу для споживання та н ...

Регіональні аспекти зовнішньої торгівлі Мексики
Зовнішня торгівля є однією з складових економічної науки, що з розвитком соціально-економічних відносин набула важливого значення для кожної країни. Тому якщо досить ефективно буде розвиватися зовнішня торгівля то і мож ...

Грунти України. Грунтовий покрив України Утворення і поширення грунтів, рослинності,
Утворення і поширення грунтів, рослинності, тваринного світу залежать від властивостей порід, що складають земну поверхню, форм рельєфу, кліматичних умов, господарської діяльності людини. В їх розміщенні на території Ук ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено