Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Грошова оцінка окремої земельної ділянки.

Грошова оцінка окремої земельної ділянки визначається як добуток грошової оцінки одного квадратного метра земель і її площі, яка встановлюється за матеріалами державного земельного кадастру (облікових даних) і визначається за формулою:

Цз = Цн х Пз

де: Цз – грошова оцінка земельної ділянки (у гривнях)

Цн – грошова оцінка одного квадратного метра земельної ділянки (у гривнях)

Пз – площа земельної ділянки (у кв. м.)

Наприклад: площа ділянки земель громадської забудови, що знаходяться в кварталі №7, складає 200м2; ціна 1 м2 цих земель в даному кварталі становить 6,96 грн. (додаток 2), тоді:

Цз = 200 х 6,96 = 1392,00 грн.

Грошова оцінка земель окремих громадян виконується в такій послідовності: по земельно-облікових матеріалах сільської ради визначається площа земель у власності чи користуванні громадян:

під забудовою – 0,05 га

ріллі – 0,30 га

саду – 0,05 га

Громадянин проживає в кварталі №15, вулиця має тверде покриття і згідно з додатком 2 встановлюємо, що грошова оцінка 1м2 житлової забудови складає 9,94грн.

Грошова оцінка землі житлової забудови становить 500м2 х 9,94 грн. = 4970,00 грн.

Грошова оцінка земель 1м2 або гектара с/г угідь, встановлюється по шкалі грошової оцінки земель (таблиця 11), назва агровиробничих груп ґрунтів визначається на плані ґрунтового покриву села. Земельна ділянка має дерново-буроземні глибокі кам’янисті легкосуглинков грунти (шифр 186е), тому згідно з шкалою грошової оцінки визначаємо вартість угідь:

Рілля – 2520 грн. х 0,30 = 756,00 грн.

Сад - 6731 грн. х 0,05 = 336,55 грн.

Грошова оцінка земель громадянина складає

4970,00+756,00 грн. + 336,55грн. = 6062,55 грн.

Інші цікаві матеріали

Регіональний господарський комплекс, його галузева та територіальна структура
Розвиток національної економіки супроводжується поглибленням суспільного поділу праці і спеціалізації діяльності. Процеси спеціалізації потребують координації діяльності і формування зв'язків між різними галузями і виро ...

Природні енергоресурси та їх використання
Природа багата на енергоресурси. Їх раціональне використання дає можливість отримувати відносно дешеву електроенергію, яка є менш небезпечною, ніж, наприклад, атомне паливо і т.п. Однак, нераціональне і необачне викори ...

Суспільно-географічний комплекс великого міста
У даній роботі нами буде розглянуто велике місто, як об’єкт дослідження, суспільно-географічний комплекс великого міста, суспільно-географічний комплекс міста Москва, її демографічна ситуація, промисловість Москви та сфе ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено