Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Приклад розрахунку земельного податку

Сума земельного податку визначається відповідно Закону України “Про плату за землю” /дані – закон “Про плату за землю”, стаття № 6.

Враховуючи те, що всі витрати на облаштування населеного пункту були проіндексовані станом на 01.07.2003р., то розрахунок земельного податку для громадянина, який проживає в кварталі № 15, складає величину, яка розрахована в таблиці 12.

Приклад розрахунку земельного податку

Таблиця 12

Угіддя

Площа в га

Грошова оцінка землі в грн.

Розмір податку відповідно до закону “Про плату за землю”

Коефіцієнт індексації

Сума податку грн.

1

2

3

4

5

6

Під забудовою

0,0500

4970,00

1,0

-

49,70

Рілля

0,3000

756,00

0,10

-

0,76

Сад

0,0500

336,55

0,03

-

0,10

Разом:

0,4000

6062,55

-

-

50,56

В дальнішому при розрахунку податку, необхідно враховувати коефіцієнт інфляції, який буде введено на час оподаткування і обов’язково його вводити в графу №5.

Інші цікаві матеріали

Сутність та структура природно-ресурсного потенціалу
Розвиток ринкових відносин вимагає насамперед раціональної взаємодії економіки та природи, тобто раціонального природокористування. До економічного розвитку відносимо вміле використання природних ресурсів максимальне зб ...

Дослідження сильних і суховійних вітрів на Дніпропетровщині
Курсова робота присвячена темі „ Досліджування сильних і суховійних вітрів на Дніпропетровщині ”. Дослідження швидкості вітрів та суховіїв, динаміки змін є досить актуальними для народного та сільського господарства ...

Гірські зледеніння Азії ґенеза, географія, прогноз розвитку
Актуальність теми. Гірські льодовики - льодовики в горах. Характерна їх особливість - наявність чітко виражених областей живлення, тобто фірнових басейнів, у межах яких відбувається накопичення снігу та подальше його пе ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено