Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Радянська адміністративно-територіальна спадщина і спроби її подолання

«Зшивання» країни по горизонталі, в тому числі шляхом створення максимально самодостатніх 9-ти країв за принципом інфраструктурної єдності та спільності інтересів розвитку.

. Впровадження принципу рівномірного розвитку територій, усунення причин надмірних перетікань ресурсів на користь столиці. Визначення спеціалізації країв і передача відповідних ресурсів, що забезпечить внутрішньоукраїнську і міжнародну спеціалізацію країв.

Перехід від галузевого принципу публічного управління до функціонального. Зміна структури виконавчих органів державної та місцевої влади і перехід до проектного планування і фінансування.

. Таким чином, для успішного проведення адміністративно-територіальної реформи необхідно врахувати безліч умов, першою з яких є з’ясування, якою державою повинна бути Україна-унітарною або федеративною. Адміністративно - територіальна реформа покликана оптимізувати управління регіонами, вирівняти, по можливості, рівні їх економічного і соціального розвитку, наблизити систему державної влади і управління до споживача управлінських послуг, скоротити чиновницький апарат на місцях.

Перейти на страницу: 1 2 3 

Інші цікаві матеріали

Грунти України. Грунтовий покрив України Утворення і поширення грунтів, рослинності,
Утворення і поширення грунтів, рослинності, тваринного світу залежать від властивостей порід, що складають земну поверхню, форм рельєфу, кліматичних умов, господарської діяльності людини. В їх розміщенні на території Ук ...

Торгівля
До соціальної сфери належать також торгівля (державна, кооперативна, приватна) і підприємства масового харчування. На їх розміщення впливають особливості розселення в районі [8]. Торгівля і масове харчування тісно пов'язані з ...

Економічне районування та територіальна організація господарства
Актуальність теми «Економічне районування та територіальна організація господарства» полягає в тому, що розвиток галузей народного господарства, виробничих комплексів, соціально-виробничої інфраструктури, а також господ ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено