Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Проектування топографічного знімання

',

який рівний

:

l'=l-,

де

m

- масштаб фотографування;

M

– масштаб карти;

l

– розмір знімка (18 см).

Визначення польових розпізнавальних точок проектується в доповненні до тих, які вже є на місцевості (пункти тріангуляції, полігонометрії, репери) з метою забезпечення необхідною плановою основою кожної секції фотограмметричної мережі.

Планові опознаки, що проектуються повинні по можливості суміщатися з реперами нівелювання. На ділянках знімання, які простягаються в напрямку маршрутів менше ніж на 160-200 см в масштабі створюваного плану (що для знімання масштабу 1

:

2000 відповідає на місцевості 3.2-4 км).

Планові розпізнавальні точки розміщують посередині смуг поперечного перекриття знімків за схемою приведеною на рисунку 1.

Віддалі між плановими розпізнавальними точками в зонах поперечного перекриття повинні бути в одному ряду через 80-100 см., а в наступному через 160-200мм. При цьому початок і кінець кожного маршруту повинен бути забезпечений розпізнавальними точками розміщеними за границями ділянки знімання. Проект розміщення планових розпізнавальних точок приведений в Додатку № 2.

Рис.1

Проект висотної прив’язки

Висотна підготовка аерознімків полягає у визначенні висот планових розпізнавальних точок, або чітких висотних контурів місцевості. Висотна підготовка може бути суцільною або розрідженою в залежності від масштабу знімання, характеру ділянки зйомки та технічних характеристик аерофотознімання. Границі знімання повинні бути забезпечені більшою кількістю висотних розпізнавальних точок та для граничних маршрутів виконується суцільна висотна підготовка аерознімків, тобто кожна стереопара повинна бути забезпечена 4-ма висотними точками розміщеними в кутах стереопари в зонах поперечного перекриття і 5-ю висотною розпізнавальною точкою (див. Рис.2).

Рис.2

В даній курсовій роботі запроектована розріджена висотна основа робіт, а по граничних маршрутах погранична підготовка.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Інші цікаві матеріали

Економіко-географічна характеристика Чілі
Чилі - держава на Південному - Заході Південної Америки. На Півночі межує з Перу, на Сході - з Аргентиною та Болівією, на Заході омивається водами Тихого океану. До складу території входять прибережні острови Чилійськог ...

Сучасні проблеми розвитку і розміщення металургійних районів України
Металургійний комплекс є одним з найголовніших комплексів держави. Без металургії як виробника конструкційних матеріалів неможливий розвиток машинобудування, а в зв'язку з цим і розвиток науково-технічного прогресу, її ...

Нафтова, нафтопереробна й газова промисловість України
Основи ефективного функціонування господарства певної території закладаються ще на етапах районного планування і просторової локалізації підприємств. Оптимальне розміщення підприємства щодо сировинних і трудових ресурс ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено