Складання топографічної карти на цифровій фотограмметричній станції “Дельта”
3) У третьому стовпчику відображається відхилення обмірюваної координати Y від зазначеної в описі. У круглих дужках указується вага (внесок) відхилення Y точки в середньому квадратичному відхиленні.
4) У четвертому стовпчику відображається відхилення обмірюваної координати Z від зазначеної в описі. У круглих дужках указується вага (внесок) відхилення Z точки в середньому квадратичному відхиленні.
5) В останньому рядку таблиці вказуються середні квадратичне відхилення обмірюваних координат опорних точок від зазначених в описі.
Таблиця дозволяє повторити реєстрацію позначеної точки, включити/виключити неї з розрахунків відповідно кнопками Include або Exclude (докладніше про це див. "Процес орієнтування").
Максимальні значення другого і третього і четвертого стовпчиків відображаються червоним кольором. Рядка для виключених точок відображаються сірим кольором.
Закладка Report містить звіт про результати орієнтування. Звіт містить повну інформацію про результати зовнішнього орієнтування знімків. Його можна зберегти у файлі (натиснувши на кнопку Save ліворуч від панелі звіту), роздрукувати (кнопка Print) або скопіювати в буфер обміну Windows (кнопка To Clipboard). Також можна вказати будь-який доступний у системі шрифт для звіту (кнопка Font).
Меню
Головне меню містить два розділи:
File Control.
Розглянув File містить команду File | Exit F10. Команда дублює дію кнопки "Exit".
Розділ Control містить наступні команди:
Control|Continue - необхідна для продовження припиненого процесу орієнтування. Дублює дія кнопки "Continue".
Control|Repeat - необхідна для повторного наведення і реєстрації вже зареєстрованої точки. Дублює дія кнопки "Repeat".
Control|Exlude(Include) - необхідна для виключення або включення однієї з зареєстрованої точки при визначенні елементів орієнтування. Дублює дія кнопки "Exlude (Include)".
Control | Points to file - дозволяє після завершення зовнішнього орієнтування моделі реєструвати довільні точки і записувати їхні геодезичні координати в текстовий файл. Якщо зазначений файл вже існує, то нові точки будуть додаватися в кінець файлу, інакше спочатку буде створений новий файл із зазначеним ім'ям. У файл записуються ідентифікатор точки (запитується для кожної зареєстрованої точки) і координати X, Y, Z, розділені пробілами. Координати точки сформовані в системі X на північ.
Control | Points to image - дозволяє після завершення зовнішнього орієнтування моделі записати координати опорних точок у масштабі знімка в зміст растрового файлу, що містить образ знімка. Це дозволить відображати опорні точки і їхні ідентифікатори при відображенні знімків (при включеному прапорці Image Points) і полегшить пошук опорних точок.
Якщо клацнути правою клавішею мишки на таблиці результатів, то активізується контексне меню, що дублює команди розділу Control основного меню.
Інші цікаві матеріали
Земельний кадастр і використання земель Городницької сільської ради
Суспільні відносини щодо володіння, користування
і розпорядження землею (земельні відносини) перебувають у постійному розвитку.
Трансформація земельних відносин завжди на всіх
етапах людської цивілізації належала до ...
Нафтова промисловість України
Нафтова газова промисловість є
складовою частиною паливно-енергетичного комплексу України. Нафта є не тільки
цінним паливом, але й сировиною для різних галузей промисловості.
Паливно-енергетичний комплекс (ПЕК)
- це ...
Пустельні примітивні ґрунти
Ґрунтозна́вство — наука про ґрунти, розділ
інженерної геології, що вивчає склад, будову і властивості ґрунтів,
закономірності їх формування і розвитку. Ґрунтознавство займається вивченням генезису,
еволюції, біопро ...