Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика об'єкту

На території сільської ради проживає 1268 чоловік, в то­му числі працездатних 623 чоловік, з них працюють в сільському господарстві 240 чоловік. Навантаження ріллі на одного працюючого становить 1,2га.

Господарські двори розміщені біля населеного пункту, забудовані капітальними приміщеннями. Місця, на яких вони розміщені відповіда­ють організаційно-господарським, санітарно-гігієнічним і протиерозій­ним вимогам.

Навколо виробничих центрів встановлені санітарно-захисні зони, в межах яких забороняється будівництво жилих будинків, дитячих установ, спортивних споруд, парків, посадки плодово-ягідних дерев та ягідників, а також вирощування овочевих культур.

Санітарно-захисні зони і режим використання в них земель визна­чено будівельними нормами.

Внутрігосподарська мережа шляхів представлена магістральними та польовими шляхами, які з'єднують населені пункти з полями сіво­змін, обслуговують сільськогосподарські виробничі процеси, перевезен­ня добрив, насіння урожаю, переміщення сільськогосподарських машин і механізмів.

З метою створення найкращих умов для постійного росту уро­жайності сільськогосподарських культур і систематичного підвищення родючості ґрунтів, під кожне із угідь відведено земельні ділянки, які по своїх природних властивостях найбільш відповідають культурам відпо­відної сівозміни або угіддям.

Відносно балу бонітету орні землі з оціночними показниками 54-58 балів відведено польову зерно-просапну сівозміну, з нижчим (42-50) балом під польову зерно-трав'яну ґрунтозахисну сівозміну.

Площа сіножатей по Ковалівській сільській раді складає 25,2га і залягають на підвищених елементах рельєфу де переважають дерново-глибокі, опідзолені глейові середньо суглинкові ґрунти та дерново-середньопідзолисті, поверхнево глейові середньо суглинкові ґрунти.

На території сільської ради по проекту нараховується 1,8га інших несільськогосподарських угідь.

Ліси займають в с. Ковалівка 43,9га

Існуючі лісонасадження знаходяться у задовільному стані і потребують лише охорони та відповідних рубок догляду.

Всі лісові насадження відносяться до 1-ї групи, а отже виконують полезахисні, протиерозійні, водоохоронні, санітарно-гігієнічні та інші функції.

Перейти на страницу: 1 2 

Інші цікаві матеріали

Перспективи розвитку і розміщення господарського комплексу Житомирської області
Курсова робота показує, наскільки глибокими і фундаментальними є знання, що набуті студентами при вивченні курсу, характеризує вміння самостійно досліджувати окремі питання теми. Курсова робота як важлива форма учбово ...

Регіональний господарський комплекс, його галузева та територіальна структура
Розвиток національної економіки супроводжується поглибленням суспільного поділу праці і спеціалізації діяльності. Процеси спеціалізації потребують координації діяльності і формування зв'язків між різними галузями і виро ...

Калінінградська область на карті Європи
На основі рішень Потсдамської конференції (1945 р.) частину Східної Пруссії (район Німеччини) увійшла до складу Російської Федерації. До квітня 1946 року на цій території знаходився Кенігсберзький особливий військовий о ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено