Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Кадастрове зонування

<хххххххххх>: <хх>: <ххх>: <хххх>

Номер земельної ділянки (чотирьохзначний)

Номер кадастрового кварталу (трьохзначний)

Номер кадастрової зони (двохзначний)

Код об’єктів адміністративно-територіального устрою України (десятизначний)

Складові кадастрового номера відокремлюються одна від однієї знаком “двокрапка” |:|.

Перша складова частина кадастрового номера відповідає кодовому значенню об’єктів класифікації КОАТУУ введеному в дію Наказом Держкомстандарту України від 31 жовтня 1997 року №659 і складається з десяти знаків. Для забезпечення повного покриття території України об’єктами адміністративно-територіального устрою використовуються коди наступних об’єктів: сільських (селищних) рад; міст районного зна­чення та міст обласного значення. Інші об’єкти адміністративно-територіального устрою, що знаходяться в межах цих земель, розгляда­ються як кадастрові зони (одна чи декілька). Так, наприклад, якщо в ме­жах сільської ради знаходяться один і більше населених пунктів, то їх землі розглядаються як зони. Друга складова частина кадастрового номера відповідає номеру ка­дастрової зони (НКЗ) в межах території, визначеної кодом адміністрати­вно-територіального устрою. Номер кадастрової зони складається з двох чисел. Таким чином, максимальна кількість кадастрових зон в межах од­ного об’єкта адміністративно-територіального устрою становить 99.

Третя складова частина кадастрового номера відповідає номеру ка­дастрового кварталу (НКК) в межах кадастрової зони. Номер кадастро­вого кварталу складається з трьох чисел. Таким чином, максимальна кі­лькість кадастрових кварталів в межах кадастрової зони становить 999.

Четверта складова частина кадастрового номера відповідає номеру земельної ділянки в межах кадастрового кварталу. Номер земельної ді­лянки складається з чотирьох чисел. Максимальна кількість земельних ділянок в межах кадастрового кварталу може становити 9999.

Кадастровий номер вперше присвоюється земельній ділянці на ста­дії кадастрових зйомок. При цьому використовується індексний кадаст­ровий план об’єкта адміністративно-територіального устрою з поділом на кадастрові зони і кадастрові квартали та їх нумерацією.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 

Інші цікаві матеріали

Актуальні проблеми розвитку і територіальна організація легкої промисловості світу
Комплекс з виробництва товарів народного споживання - важлива складова частина економіки країни, яка має сприяти стабілізації загальноросійського споживчого ринку. Це в основному галузі групи, що випустили в 1995 році м ...

Житлово-комунальне господарство
Галузь соціальної сфери, яка займається обслуговуванням житлового фонду. Благоустрій житлового фонду дуже неоднорідний.[8]. Розвиток житлово-комунальної сфери спрямований на удосконалення системи управління, проведення економ ...

Польща
Площа країни – 313 тис. км2, чисельність населення – 38,6 млн. осіб (за цими показниками в Центральній Європі Польща поступається тільки Україні). Столиця – Варшава. Державний устрій – унітарна республіка. В адміністрат ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено