Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
Позитивні висновки державної експертизи щодо об'єктів обов'язкової державної експертизи є підставою для прийняття відповідного рішення органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування, відкриття фінансування робіт з реалізації заходів, передбачених відповідною документацією.
Реалізація заходів, передбачених документацією із землеустрою та документацією з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріалами і документацією державного земельного кадастру щодо об'єктів обов'язкової державної експертизи, без позитивних висновків державної експертизи забороняється.
У разі якщо об'єкт державної експертизи не повною мірою відповідає вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормамі правилам, він повертається на доопрацювання. При цьомувказуються конкретні вимоги, відповідно до яких необхідно внести зміни і доповнення до об'єкта державної експертизи.
Об'єкт державної експертизи, який не відповідає вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, оцінюється негативно і не погоджується. Негативна оцінка об'єкта державної експертизи повинна бути всебічно обґрунтована відповідно до вимог законодавства, встановлених стандартів, норм і правил.
Висновки державної експертизи після їх затвердження спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері державної експертизи є обов'язковими для прийняття до розгляду замовником і врахування при прийнятті відповідного рішення щодо об'єктів державної експертизи.
Позитивний висновок державної експертизи дійсний протягом строку дії об'єкта державної експертизи, але не більше трьох років від дня його видачі.
Якщо у строк, встановлений частиною першою цієї статті, не розпочато реалізацію заходів, передбачених об'єктом державної експертизи, то він підлягає повторній державній експертизі.
ДОДАТКИ
договір
оренди землі
село ------------
" _" _ 2006 р.
Орендодавець (уповноважена ним особа) сільська рада в особі сільського голови , з одного боку, та орендар , з другого, уклали цей договір про нижченаведене:
Предмет договору
1. Орендодавець надає, а орендар приймає згідно рішення _ сесії _ демократичного скликання від _ 2006 року в строкове платне користування земельну ділянку для обслуговування _ за рахунок земель запасу, яка знаходиться в _
Об'єкт оренди
2. В оренду передається земельна ділянка загальною площею
га: під га.
3. На земельній ділянці знаходяться об'єкти нерухомого майна, які належать орендареві на праві приватної власності, а також інші об'єкти інфраструктури _(не встановлено) _
4. Земельна ділянка, яка передається в оренду, має такі недоліки, що можуть перешкоджати її ефективному використанню
_(немає)
5. Інші особливості об'єкта оренди, які можуть вплинути на орендні відносини ( немає) _
Строк дії договору
6. Договір укладено на ( ) років. Після закінчення строку договору орендар має переважне право поновлення його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.
Орендна плата
7. Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі
грн ( _ гривень , 00 коп.) на рік.
8. Обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції.
9. Орендна плата вноситься у такі строки щомісячно протягом 30 ти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового місяця) в розмірі _ грн на р/р 33210815500275 код. 04354315, код платежу 130050500, МФО 836014, УДК. в області.
Інші цікаві матеріали
Аналітичний огляд розміщення продуктивних сил Львівської області
Льві́вська о́бласть —адміністративно-територіальна
одиниця (область) на крайньому
заході України. Є однією з трьох
областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону.
Одна з на ...
Трудовий потенціал (зайнятість населення та ринок праці, оплата праці,
пенсійне забезпечення)
Важливим питанням соціальної політики є соціальна захищеність громадян,
зайнятість населення, поліпшення ситуації на ринку праці [8].
Відповідними службами району щорічно проводиться моніторинг підготовки
кадрів та підвищення ...
Сутність та структура природно-ресурсного потенціалу
Розвиток
ринкових відносин вимагає насамперед раціональної взаємодії економіки та
природи, тобто раціонального природокористування. До економічного розвитку
відносимо вміле використання природних ресурсів максимальне зб ...