Загальні положення
Проект відведення земельної ділянки погоджується з органом по земельних ресурсах, природоохоронними і санітарно-епідеміологічними органами, органом архітектури та подається на розгляд відповідної місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування.
Районна, Київська, Севастопольська міська державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада у місячний строк розглядає проект відведення та приймає рішення про передачу земельної ділянки у власність.
У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишання заяви без розгляду, питання вирішується у судовому порядку.
3. Відведення земельної ділянки здійснюється в одну або дві стадії.
В одну стадію - коли відведення земельної ділянки не потребує попереднього погодження місця розташування об'єкта, а саме:
- розміщення об'єкту передбачене затвердженим в установленому
порядку генеральним планом розвитку населеного пункту і для надань земельної ділянки не потрібно вилучення (викупу):
- будівництво об'єктів здійснено, але відсутні документи по відведенню:
земельних ділянок;
- передбачається розширення території об'єкта без права забудови та зміни її цільового використання з вилученням (викупом) земельної ділянки.
При необхідності попереднього погодження місця розташування об'єкта відведення здійснюється в дві стадії. Перша стадія передбачає підготовку та затвердження матеріалів попереднього погодження місця розташування об'єкта, а друга - розробку проекту відведення. В дві стадії відведень земельних ділянок здійснюється у випадках, коли передбачається нове будівництво або розширення території з метою капітального будівництва (розширення виробництва, здійснення житлового будівництві тощо).
4. При виконанні робіт по складанню проекту відведення необхідно дотримуватись вимог чинного законодавства України та даного Еталону
5. Проект відведення складається після подання документів, передбачених статтею 19 Земельного кодексу України (клопотання , заява, копії генерального плану будівництва або інші графічні матеріали, що обґрунтовують розмір намічуваної для відведення площі, титульний список або довідку про фінансування будівництва, інші матеріали) та отримання дозволу відповідної ради (адміністрації) на складання проекту відведення
6. Матеріали попереднього погодження місця розташування суб'єкта, є складовою частиною проекту відведення земельної ділянки і включаються до нього окремим розділом або окремою книгою.
7. Висновки погоджувальних організацій щодо попереднього погодження місця розташування об'єкта подаються в оригіналах або в нотаріально завірених копіях.
8. Клопотання, заяви, висновки, погодження та інші документи, непередбачені земельним законодавством України, але які суттєво впливають на обґрунтування проектного рішення про надання земельної ділянки поміщаються в розділ "Додаткові матеріали".
9. Контроль якості проектів відведення здійснюється головними спеціалістами виробничих підрозділів, начальниками виробничих підрозділів, керівниками підприємств - виконавців робіт відповідно до положень комплексної системи управління якістю проектно-вишукувальних робіт
Інші цікаві матеріали
Господарський комплекс Щвейцарії
Актуальність
теми. Розміщення продуктивних сил Швейцарії і регіональна економіка цього
регіону як важлива комплексна галузь економічної науки вивчає специфічні,
просторові закономірності організації територіальних госпо ...
Територіально-виробничі комплекси України
Із
середини 50-х років чітко намітилися регіональні проблеми, пов’язані з
великомасштабним залученням у господарський оборот великих джерел ресурсів з
метою створення нових баз нафтової, газової, електроенергетичної й і ...
Туристично-рекреаційна галузь господарства
Існують
оригінальні погляди на екологічний туризм як економічний процес, в якому
рідкісні та естетично привабливі екосистеми продаються на міжнародному ринку
для залучення в них відвідувачів; або як специфічний рин ...