Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Охорона праці і захист населення у надзвичайних ситуаціях

Охорона праці - це система законодавчих актів, соціально-економічних, організаційних та лікувально-профілактичних засобів і заходів спрямованих на забезпечення здоров'я і працездатності людини в процесі праці.

Поліпшення умов праці є одним із резервів росту її продуктивності та екологічної ефективності виробництва, а також подальшого розвитку самої людини.

Великих збитків на сьогоднішній день завдають виробництву та підприємницькій діяльності травматизм, профілактичні захворювання.

Необхідною умовою запобігання виробничим травматизмам, профілактичним захворюванням і аваріям, пожарам повинна стати розробка спеціальних заходів.

В підприємствах вся робота з питань охорони праці проводиться згідно комплексного річного та оперативного планів заходів з охорони праці, які включають в себе:

В приміщенні підприємства повинно бути обладнано кабінет праці;

Розроблена 32-годинна програма, згідно якої проводиться навчання працівників з охорони праці;

Створена комісія з охорони праці, яка веде нагляд за виконанням, законодавчих актів, соціально-економічних, організаційних та лікувально-профілактичних заходів, заходів спрямованих на збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці і розгляд порушень, які можуть або призвели до завдання шкоди здоров'ю і працездатності працівників;

Періодично на засіданнях комісії, правліннях проводити аналіз показників та причин виробничих травм та стану захворюваності;

Розробляються та проводяться заходи по оздоровленню працівників різних процесій;

Проводиться оперативний контроль стану охорони праці;

Організацією охорони роботи охорони праці займається голова підприємства і інженер з охорони праці, якій спрямовує цю роботу.

Основний обов'язок цих керівників - постійний контроль, високі вимоги до працівників у відношенні використання техніки безпеки з охорони прані на роботах в камеральних та польових умовах при грошовій оцінці.

Камеральні роботи пов'язані з комп'ютерною технікою яка за недотриманням техніки безпеки при користуванні може призвести до не передбачуваних травм працівників та втрати працездатності.

Польові роботи - це небезпека з боку диких тварин, плазунів, комах, та інших, небезпека яка може зустрічатися в місцевості, на якій проводиться грошова оцінка.

Для покращення умов праці потрібно:

· на території підприємства покращити умови, засоби, заходи по охороні праці;

· покращити санітарно-гігієнічні умови роботи працюючих;

· становити огорожі в небезпечних місцях;

· організувати засоби для тушіння пожару у вигляді вогнегасника, ящика з піском, відра, лопати, сокири, організувати пожежний пост.

В даній роботі розглядається комплекс робіт необхідний для виконання грошової оцінки земельних ділянок. Отже, весь об'єм робіт включає в себе тільки камеральні роботи, які в основному виконуються на комп'ютері.

Робота проводиться максимум 4 години на день. Дипломний проект виконує одна людина.

Перелік приладів і обладнання:

- персональні комп'ютери різних конфігурацій: мінімальна конфігурація комп'ютера є : ІВМ 286 - 16 Мгц, монітор УСА з об'ємом пам'яті на відеоадаптері 256 Кбт, монітор обов'язково з захисним фільтром.

Найкраща конфігурація - Реntium IV 1200 Мгц, 256 Мb SVGА монітор з об'ємом пам'яті 36 Мб (фільтр вбудований в монітор чи фільтр окремо,

монітор повинен відповідати стандарту Enerqy Staг); комп'ютер повинен бути укомплектований мишкою з килимком;

- периферійні пристрої: лазерний принтер, СD RОМ Rewritable (8х), локальна мережа NW Novell з виділеним сервером із швидкістю передачі даних по мережі 100 Мбіт/с, а бажано 1Гбіт/с з роздільною здатністю 900-1800 сірі.

Інші цікаві матеріали

Регіональний аналіз Уральського економічного району
Уральський економічний район розташований на стику територій двох частин світу - Європи і Азії. До його складу входять: республіки Башкортостан і Удмуртія та Курганська, Оренбурзька, Пермська з Комі-Перм'яцький автономн ...

Українські Карпати- чверть Карпатської дуги
Українські Карпати складають приблизно чверть Карпатської дуги . Перед появою Карпатської гірської дуги на поверхні планети був тривалий період, протягом якого море в цьому місці змінилось сушею . Вони складаю ...

Рекреаційні ресурси України
Рекреаційні ресурси - сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, що їх можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму. Природні рекреаційні ресурси - це особливості природи, природні та природно-т ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено