Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Загальні питання організації робіт на об’єкті

При розгляді цього питання в курсовому проекті необхідно вказати структуру підрозділу, який буде виконувати роботи на даному об’єкті, згідно з затвердженим календарним графіком робіт. Вибрати місця базування бригад, забезпеченість транспортом, зв’язком, спецодягом, харчуванням. Навести список приладів і обладнання, заходи безпеки виконання робіт.

Виконання робіт на Лисецькому об’єкті. Роботи буде виконувати геодезичний підрозділ, що складається з двох польових бригад і двох виконавців, які мають виконувати як польові так і камеральні роботи.

Згідно з календарним графіком робіт бригади мають розпочати роботи з 15.04.2004 року. Для цього необхідно вибрати населений пункт для розміщення бригад. Для розміщення керівництва підрозділу зручно вибрати обласний центр м. Івано-Франківськ, а для бригад за базу розташування доцільно прийняти с.Лисець. Зв’язок між начальником підрозділу і польовими бригадами буде здійснюватися автотранспортом.

При польових роботах полігонометрії, нівелюванні, а також при виконанні дешифрування забудованих територій кожна бригада буде забезпечена окремою машиною.

Працівників польових бригад забезпечують літнім спецодягом, видають одну пару чобіт.

Список приладів і обладнання, що видається для виконання робіт, представлений у таблиці 3.1.

Таблиця 3.1 – Список приладів і обладнання, необхідних для виконання робіт

Таблиця 3.1

№п/п

Назва приладів

Необх. кільк.

1.

Тахеометр „Leica”

1

2.

Нівелір Н3

1

3.

Рейки нівелірні

2

На стадії технічного проектування розробляють заходи безпечного проведення польових робіт, особливе значення має підбір кадрів, які проходять медичне обстеження і здатність проводити роботи в різних умовах.

Організація польового табору починається з вибору місця для нього з врахуванням вигідності під’їзду транспорту, наявності води, палива. Польовим табором буде служити будинок або декілька кімнат орендованих у місцевих мешканців. Продукти харчування зберігають в окремо відведеній кімнаті, а також влаштовують спеціальні кімнати для сушіння спецодягу, складу обладнання. Для стояння механізованого транспорту обладнують спеціальні місця або використовують уже наявні.

3.2.1 Організація робіт по створенню планово-висотної основи та знімальних робіт на об’єкті

Комплекс польових і камеральних робіт, що є предметом розробки в даному курсовому проекті, включає в себе:

роботи по створенню планово-висотної основи;

знімальні роботи.

В цьому підрозділі буде описана організація виробничого процесу для виконання комплексу робіт.

Нижче проведено розробка питання організації робіт по створенню планово-висотної основи на Лисецькому об’єкті під топографічне знімання масштабу 1:2000, яка буде використовуватись для інвентаризації земель населених пунктів.

Комплекс робіт по створенню планово-висотної основи на території населеного пункту складається з підготовчих, польових, камеральних і завершу вальних робіт.

Зупинимося детальніше на кожному з етапів організації робіт.

3.2.1.1 Підготовчі роботи

У процесі підготовчих робіт визначається завдання на виконання робіт, проводиться збір вихідних даних:

книга реєстрації землеволодінь;

форма Державної статистичної звітності №6;

схеми і дані геодезичної основи, виписки з каталогів координат пунктів геодезичної основи.

На робочу карту населеного пункту наносять:

межу населеного пункту;

функціонально-планувальні фактори;

існуючу геодезичну основу;

інженерно-інфраструктурні фактори;

інженерно-екологічні та санітарно-гігієнічні фактори;

ґрунтовий покрив території.

Роботи виконуються у відповідності до технічного проекту з дотриманням вимог нормативних документів.

3.2.1.2 Польові роботи.

3.2.1.2.1 Обстеження пунктів полігонометрії

Роботи по обстеженню пунктів полігонометрії виконують у відповідності з вимогами діючих інструкцій. Місцезнаходження пунктів розшукують на місцевості за допомогою топографічних карт. При відсутності зовнішніх ознак пункту, його місцезнаходження встановлюють шляхом інструментальних промірів.

Перейти на страницу: 1 2 3

Інші цікаві матеріали

Рекогностування полігонометричних ходів
Рекогностування полігонометричних ходів — це уточнення проекту ходів на місцевості і остаточний вибір місць закладання пунктів. При рекогностуванні перевіряють взаємну видимість між пунктами і якщо вона відсутня, зді ...

Особливості розвитку продуктивних сил Болгарії
Україна є постсоціалістичною державою для якої характерні ряд специфічних особливостей розвитку відмінних від інших країн світу. Тому узагальнення досвіду розвитку господарства інших постсоціалістичних країн є важливим ...

Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено