Ресурси та фактори виробництва в малих сільськогосподарських
13. Догляд за зібраним врожаєм. Якість та смак фруктів і овочів є найкращими в той момент, коли їх збирають. Після цього їхня якість погіршуватиметься. Уповільнити цей процес погіршення можна за допомогою належного поводження із зібраним врожаєм.
14. Якомога швидке охолодження продукту після збирання сприяє збереженню його високої якості. Якщо щойно зібрану продукцію охолодити, строк її зберігання збільшиться. Мокру або вологу продукцію слід охолодити, оскільки створюване тепле вологе середовище є сприятливим для протікання природних постійних біохімічних реакцій : дихання, утворення етилену, дозрівання, втрати вологості, старіння та гниття. Швидке охолоджування свіжої продукції до оптимальної температури зберігання називається попереднім охолодженням. Існують чотири основні методи попереднього охолодження: форсоване повітря, гідроохолодження, вакуумне охолодження та заморожування. Належне зволожування також допомагає скоротити втрати води, поліпшує привабливий вигляд продукції та продовжує термін зберігання. Оптимальне значення відносної вологості для більшості фруктів і овочевих культур становить 90- 95 %. Винятками є цибуля, картопля та гарбузи.
Велику роль також відіграє наявність майданчиків для підготовки та зберігання, де є достатньо місця для обробки продукції в пікові періоди. Із обладнання потрібно мати спеціальний стіл для продукції, а також такі пристрої: мийну раковину, поливний шланг та зливну полицю. Зливна полиця використовується для відбору, сортування, вимірювання та упаковування помитих овочів.
15. Отримати поради щодо технічних аспектів вирощування рослин та відгодівлі тварин, де отримати необхідні первинні ресурси, інформацію про ринкові ціни, вимоги стосовно якості, а також як створити кооператив та інші самостійні організації виробників можна на веб-сайті проекту аграрного проекту USAID (http://www.lol.org
) та в інформаційній системі www.agro-iks.org .
Інші цікаві матеріали
Методика дослідження
В процесі вирішення поставлених завдань нами застосовані такі методи:
моделювання, історичний, картографічний, літературний,
порівняльно-географічний, системний, статистичний методи.
Щоб бути обізнаним у розвитку соціальної і ...
Планування та організація виконання комплексу топографо- геодезичних робіт на Новодністровському обєкті
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування
і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні
планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території м.Новодністровськ
Черні ...
Країни Північної Європи
Північна Європа становить приклад позитивної інтеграції
економіки країн з різним рівнем ринковості і соціальної орієнтації. Як не
дивно, повідомлень про господарство цих країн у нашій літературі вкрай мало. У
підручника ...