Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Течії

Успіхи сучасної радіоелектроніки сприяли подальшому розвиткові кабельного зв'язку в морях і океанах, що раціонально доповнює космічні системи зв'язку з використанням штучних супутників Землі. Саме рельєфом дна визначається оптимальний шлях прокладки таких комунікацій.

Крім усіх перерахованих аспектів океан як і раніше приваблює романтикою і невідомістю, що будить науковий і пізнавальний інтерес. Україна – морська держава, що має значну довжину берегової лінії на узбережжі Азовського і Чорного морів. Крім того, вітчизняними дослідженнями в області морської геології і картографування морського дна внесений значний внесок у вивчення Світового океану.

Перейти на страницу: 1 2 

Інші цікаві матеріали

Вугільна промисловість України і Польщі сучасний стан та перспективи
У Європі на сьогодні тільки дві країни, – Україна і Польща, – зберегли вугледобувну промисловість, яка працює як для енергетичного, так і для металургійного сектора економіки. При цьому якщо Польща практично завершила ї ...

Фізико-географічна характеристика Івано-Франківської області
Україну часто називають квітучим краєм. Це – земля, де знання, досвід людей і їх любов до природи можуть творити чудеса, тому дбайливе ставлення до природи мусить бути невід’ємною рисою характеру кожної молодої людини. ...

Республіка Індонезія
Республіка Індонезія в даний час, завдяки раціональної економічній політиці і успішним реформам, перетворилася в аграрно-індустріальну державу. За багатьма показниками цю країну вже зараз відносять до групи нових індуст ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено