Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика яружно-балочного рельєфу Кривбасу

Яружно-балочний рельєф зазнав значних антропогенних змін особливо інтенсивних в районах видобутку залізних руд. В цих районах утворилися антропогенні морфоструктури – кар’єри, відвали, шламосховища, які повністю знищили природний рельєф.

Балочний рельєф частково знищений і в межах міської забудови, частково використаний для створення штучних водоймищ.

За межами міста, в більшості балок створені ставки, схили балок часто розорані, або використовуються як пасовища.

Антропогенний вплив призводить до підсилення ерозійних процесів на окремих ділянках, підтоплення та підсилення інших негативних ендогенних процесів.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 

Інші цікаві матеріали

Країни Бенілюксу та Нідерланди
Бенілюкс — це економічний союз Бельгії, Нідерландів і Люксембургу. Його формування почалося з валютної угоди й митної конвенції цих держав, які згодом уклали договір про створення економічного союзу. Цим договором перед ...

Інтеграційна стратегія України
Унікальність переважаючої більшості країн колишнього СРСР полягає в тому, що вони виникли на руїнах відносно цілісної економічної і політичної системи. У зв'язку з цим ним об'єктивно необхідні час і відповідні зусилля ...

Створення планових геодезичних мереж методом тріангуляції
Комплекс робіт при побудові планових геодезичних мереж методом тріангуляції складається з таких процесів: - проектні роботи; - рекогностування пунктів тріангуляції; - закладання цент ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено