Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика яружно-балочного рельєфу Кривбасу

Яружно-балочний рельєф зазнав значних антропогенних змін особливо інтенсивних в районах видобутку залізних руд. В цих районах утворилися антропогенні морфоструктури – кар’єри, відвали, шламосховища, які повністю знищили природний рельєф.

Балочний рельєф частково знищений і в межах міської забудови, частково використаний для створення штучних водоймищ.

За межами міста, в більшості балок створені ставки, схили балок часто розорані, або використовуються як пасовища.

Антропогенний вплив призводить до підсилення ерозійних процесів на окремих ділянках, підтоплення та підсилення інших негативних ендогенних процесів.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 

Інші цікаві матеріали

Економіко-географічна характеристика Чілі
Чилі - держава на Південному - Заході Південної Америки. На Півночі межує з Перу, на Сході - з Аргентиною та Болівією, на Заході омивається водами Тихого океану. До складу території входять прибережні острови Чилійськог ...

Рекреаційні райони Закавказзя
Закавказзі, як і весь Кавказ, - важливий геополітичний регіон, з глибокої старовини представляв сполучну ланку між країнами Сходу і Заходу і знаходився на перехресті торгових шляхів між Близьким і Середнім Сходом і Європ ...

Туристично-рекреаційна галузь господарства
Існують оригінальні погляди на екологічний туризм як економічний процес, в якому рідкісні та естетично привабливі екосистеми продаються на міжнародному ринку для залучення в них відвідувачів; або як специфічний рин ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено