Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика яружно-балочного рельєфу Кривбасу

Яружно-балочний рельєф зазнав значних антропогенних змін особливо інтенсивних в районах видобутку залізних руд. В цих районах утворилися антропогенні морфоструктури – кар’єри, відвали, шламосховища, які повністю знищили природний рельєф.

Балочний рельєф частково знищений і в межах міської забудови, частково використаний для створення штучних водоймищ.

За межами міста, в більшості балок створені ставки, схили балок часто розорані, або використовуються як пасовища.

Антропогенний вплив призводить до підсилення ерозійних процесів на окремих ділянках, підтоплення та підсилення інших негативних ендогенних процесів.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 

Інші цікаві матеріали

Північно-Кавказький економічний район Росії
Склад Північно-Кавказького економічного району: Ростовська область, Краснодарський край, Ставропольський край; Республіки: Адигея, Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарська, Карачаєво-Черкеська, Північна Осетія і Чеченс ...

Рекогностування полігонометричних ходів
Рекогностування полігонометричних ходів — це уточнення проекту ходів на місцевості і остаточний вибір місць закладання пунктів. При рекогностуванні перевіряють взаємну видимість між пунктами і якщо вона відсутня, зді ...

Рекреаційна географія
Поступово охоплюючи всі сфери людської життєдіяльності рекреація і туризм стають невід'ємною складовою сучасного життя. В усьому світі вони перетворилися на вагомий і визнаний чинник економічного розвитку. «Мультиплікац ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено