Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Кулыура

Культура Коломийщини вносить вагомий вклад у розвиток і збагачення краю, що славиться видатними людьми та добрими ділами.

На сьогодні в районі діє 30 аматорських колективів, які носять звання "народний".

Починаючи з 30-х років на Коломийщині почалося велике піднесення культурного життя, в 1989 році було започатковано проведення фольклорно-етнографічного фестивалю "Коломийка".

В 1995 році вперше з районі було проведено свято Юні таланти, в якому брали участь обдаровані діти району та була організована виставка дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва і юних художників.

З 1996 році в Коломиї посходив фестиваль “Коломийка", в якому взяло участь 3 фольклорних колективи Івано-Франківської області та Миколаївської, Рівненської, Чернівецької областей України, республіки Крим, Біллорусії, Росії. Фестиваль згуртував навколо себе людей, які закохані в українську національну пісню. Колективи району побували на аналогічних фестивалях а Миколаївській, Сумській, Закарпатській області

8 1997 році хеораграфічний колектив будинку культури смт. Отинія демонстрував свою майстерність на обласному cвяті танцю "Прикарпатські візерунки" в м. Городенка.

1998 рік ознаменувався проведенням фольклорного фестивалю "Коломийка", почесними гостями якого були Павло Дворський - народний артист України, Віталій Іваницький - директор фестивалю "На хвилях Світяз". Руслан Бубнов - начальник відділу культури національних меншин української культури закордоном Міністерства культури України. В цьому ж році фольклорний колектив Народного дому с. Спас Долішнє був запрошений на фестиваль українського фольклору з республіку Молдова.

Оркестр народах інструментів та жіночий вокальний ансамбль будинку культури с Княждвір на запрошення української громади гастролювали з Німеччині.

1999 рік був визначальним в роботі закладів культури району. Кращі аматорські колективи взяли участь у Першому Всеукраїнському огляді народної творчості, а у вересні цього року п'ять колективів, а саме: народний фольклорно-етнографічний колектив Народного дому с. Мишин, народний хоровий колектив будинку культури с. П’ядики. ансамбль сопілкарів клубу с. Лісний Хлібичин.

Інші цікаві матеріали

Розміщення продуктивних сил Черкаської області
В даній курсовій роботі нам належить розкрити тему “Розміщення продуктивних сил Черкаської області”. Ця тема надзвичайно багатогранна вельми актуальна. Вона несе в собі великий пізнавальний заряд. Адже, вивчаючи і а ...

Північно-Кавказький економічний район Росії
Склад Північно-Кавказького економічного району: Ростовська область, Краснодарський край, Ставропольський край; Республіки: Адигея, Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарська, Карачаєво-Черкеська, Північна Осетія і Чеченс ...

Торгівля
До соціальної сфери належать також торгівля (державна, кооперативна, приватна) і підприємства масового харчування. На їх розміщення впливають особливості розселення в районі [8]. Торгівля і масове харчування тісно пов'язані з ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено