Оцінка здійснення земельної реформи.
Тут переважають буроземно-підзолисті поверхнево-глеюваті незмиті й слабозмиті піщанисто-середньосуглинкові ґрунти, шифр яких 183д, бал бонітету - 18.3.
Урочище "Погарі долішні". За матеріалами теодолітної зйомки площа ріллі становить 19.19 га. Це на 3.21 га менше, ніж згідно проекту роздержавлення і приватизації земель. Дане урочище поділене на 44 земельні частки. Всі паї здані в оренду колективному сільськогосподарському підприємству "Верховина".
Через дану територію проходить в двох місцях траса газопроводу. Забороняється виконувати будь-які дії, що можуть призупинити роботу, спричинити пошкодження газопроводу або викликати нещасні випадки. Вздовж траси газопроводу охоронна зона становить 25.0 м від осі з кожної сторони, обмеженої умовними лініями.
Тут поширені ґрунти буроземно-підзолисті поверхнево-глеюваті не змиті й слабозмиті діщанисто-середньосуглинкові, шифр їх 183д, бал бонітету 18.3.
Площа ріллі в урочищі "Перед Сенчака" складає 15.45 га за матеріалами зйомки. Це на 0.05 га більше, ніж згідно проекту роздержавлення і приватизації земель. Дане урочище поділене на 70 земельних часток. Всі паї винесені в натуру й роздані громадянам села Космач.
Вздовж урочища, паралельно дорозі, проходить лінія електропередач. Виконувати будь-які дії, що можуть призупинити роботу електричних мереж, забороняється.
В цьому урочищі переважають буроземно-підзолисті поверхнево-глеюваті незмиті й слабозмиті піщанисто-середньосуглинкові ґрунти, шифр 183д, бал бонітету 18.3.
Урочище "Коло Ірки". За результатами зйомки загальна площа ріллі становить 3.83 га. Дане урочище поділене на 21 частку (пай). Вони роздані громадянам села.
Площа ріллі в урочищі "Коло Олени" складає 2.80 га за результатами зйомки. Це на 1.3 га ріллі менше, ніж згідно проекту роздержавлення й приватизації земель. В даному, урочищі винесено в натуру шість земельних часток (паїв).
Переважають в урочищах "Коло Ірки" та "Коло Олени" буроземно-підзолисті поверхнево-глейові крупнопилувато-важко--суглинкові ґрунти, шифр 183е, бал бонітету -16.7.
Для зручного користування земельними ділянками запроектовані під’їзді дороги шириною 4.0 м з виходом на існуючу дорожню мережу:
З метою виділення в натурі земельних часток (паїв) проведено вирахування земельних площ з точністю до 0.01 га в фізичних гектарах. їх проектування проводилось із врахуванням крутизни, напрямку схилів та природних ландшафтів території.
Виділення земельних ділянок в натурі проводилось згідно списків громадян, поданих Космацькою сільською радою на кожен масив.
На планах земельних масивів пронумерована в зростаючому порядку кожна земельна ділянка.
Таким чином, загальна площа ріллі, що підлягає поділу на земельні частки (паї), становить 207.76 га.
Складання схеми поділу земель на земельні частки
.
Для складання схеми поділу земель на земельні частки (паї) складено картографічну основу в масштабі 1: 2000 по масивах на основі проведених геодезичних робіт. Крім того, складена загальна схема земельних угідь в масштабі 1:5000.
Згідно списків громадян, поданих Космацькою сільською радою, право на земельні частки (паї) мають 359 громадян. На загальних зборах власників земельних ділянок 15 лютого 2000 року вирішено прийняти рівновелику земельну частку (пай) всім власника сертифікатів. Це зроблено без врахування грошової та бальної оцінки землі в розмірі 0.63 га.
Рішення зборів власників земельних сертифікатів затверджене сесією Космацької сільської ради 29 лютого 2000 року.
Зменшена площа пайованих земель та земельна частка (пай) в розмірі 0.58 га. Це підтверджено протоколом зборів власників земельних часток (паїв) села Космач Богородчанського району Івано-Франківської області від 17 лютого 2000 року. Рішенням сесії Богородчанської районної ради від 26 жовтня 2000 року зменшено площі пайованих земель та земельну частку (пай).
Передбачено виділити земельні частки (паї) у двох і в трьох масивах на території Космацької сільської ради. При цьому враховано віддаленість земельних масивів, різні ступені зволоження ґрунтів та їх неоднорідність на кожному масиві.
На схемі показані земельні ділянки громадян, які одержали земельні частки (паї) в натурі. . Додається список власників земельних сертифікатів, в якому вказана назва урочища, номер ділянки та їхня площа.
На території сільської ради погоджена схема поділу земель колективної власності на земельні частки (паї) Богородчанським районним відділом земельних ресурсів, відділом архітектури і містобудування та затверджена сесією Космацької сільської ради 29 лютого 2000 року.
Інші цікаві матеріали
Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради
Земля є вихідною матеріальною основою добробуту
як кожної людини окремо, так і суспільство в цілому, оскільки виконує функції
головного засобу виробництва в сільському і лісовому господарствах;
просторового базису для р ...
Суспільно-географічний комплекс великого міста
У даній роботі нами буде розглянуто велике місто, як об’єкт дослідження,
суспільно-географічний комплекс великого міста, суспільно-географічний комплекс
міста Москва, її демографічна ситуація, промисловість Москви та сфе ...
Великі географічні відкриття
Періоду розкладання
феодалізму і виникненню капіталістичних відносин передували Великі географічні
відкриття, що зіграли важливу роль у переході до буржуазного способу
виробництва.
Великі географічні
відкриття були ...