Охорона праці
Капітальний ремонт сигналів проводять, коли затрати на нього будуть більше 25% витраті нового знаку.
Старий знак зносять, якщо його не можна відремонтувати , коли він може упасти, або на його місце потрібно покласти новий більш високий сигнал.
Метод розробки сигналу застосовують, якщо звалювання неможливе із-за близького розміщення яких-небудь забудов. В залежності від розмірів вільної площадки поблизу сигналів установлюють метод і порядок послідовного розбирання частин сигналу за допомогою автокрану. До розбирання небезпечну зону огороджують, розчищають шлях для автокрану і площадку для складання частин сигналу.
При організації робіт при закладанні центрів, перш за все, потребує уваги навчання кадрів безпечним способом роботи на сучасних машинах ,і в першу чергу, вивчення і виконування інструкції по застосуванні техніки безпеки цих машин. В залежності від характеру ґрунтів застосовуються різні типи центрів і різні способи закладки.
Закладка центрів шляхом риття котлованів здійснюється у багатьох районах за допомогою механічних засобів або ручним способом. Дуже часто використовується бурильна кранова машина з гідравлічним приводом, змонтована в автомашині. В районі з рихлими ґрунтами вона може рити котлован, ями, дири діаметром від 50-80см. З метою безпечної роботи такій машині необхідно надійно закріпити апарат, закріпити опори, мати справні захисні котухи на обертаючих частинах машини. Під час буріння строго дотримуватися допускних параметрів, які вказані в технічному паспорті. Машина повинна обслуговуватися водієм і оператором, спеціально навчених для цих робіт.
Закладка центрів ручними способами вимагає риття котлованів. При сипучому ґрунті стінки котловану глибиною до 2м закріплюють горизонтально дюймовими дошками, з проміжками між ними до 10 см .ці дошки притискуються до стінки ями вертикальними стійками і розпірками. При глибині котловану більше 2м застосовуються дошки товщиною 3,5-4 см.
Найбільш ефективним способом підготовки дір для закладки центрів є бензоловітряні термічні буріння термобурової установки МТБУ-3.цю установку можна перевозити на автомобілі, велосипеді. МТБУ-3 бурить отвори діаметром 10-15см на глибину до 5м. Маса установки 25 кг. Витрата бензину 7-8л за 1год .
Виготовлення і перевезення важких пілонів, бетонних монолітів, металічних труб для закладки центрів зв’язана з небезпечним навантаженням і розвантаженням. Всі роботи виконуються в присутності начальника будівельної партії.
Техніка безпеки радіо і світлодальномірних приладів.
Радіо і світлодальномірні лазерні геодезичні прилади, широко застосовуються на геодезичних роботах в містах, на об’єктах промбудівництва при прокладанні доріг, рік, каналів, трубопроводів і ЛЕП, необхідно звернути увагу на те, що при спостереженнях вимикають небезпечні електромагнітні високочастотні поля.
Дії електромагнітних хвиль викликають розлад нервової системи і серцево-судинної системи, що проявляється в загальній ослабленості, і судинно-вегетативних порушеннях периферійних кровоносних судин. Проходить поглинання енергії електромагнітних хвиль тканинами тіла. Дальше опромінення ХНВЧ ( хвилі надзвичайної частоти) призводять до різних коливань судинного тонусу, до мозкових порушень, які виникають головну біль, зниження працездатності, морфологічну зміну кристалика і зниження розпізнавальної здатності.
Із збільшенням стажу роботи, навіть в очах малого опромінення, захворювання стають більш чіткими, наступає гіпотонія, брадикардія (сповільнене скорочення серця), збільшується щитовидна залоза, порушується сон.
Джерела ВЧ і УВЧ – конденсатор настройки або зв’язку, високочастотний трансформатор, інструктор працюючий конденсатор, гераторні лампи, фідерні лінії. Гранично допустимі величини інтенсивності опромінення електромагнітних хвиль ВЧ і УВЧ подані в таблиці.
Таблиця 21.
Для електромагнітних хвиль |
Для магнітного поля | ||
Діапазон частот Інтенсивністю |
Допустима |
Діапазон частот Допустима інтенсивність |
Допустима |
100кГу – 30 МГу 30кГу – 300МГу |
20В\М 5В\м |
100кГу – 1.5 мГу - |
5 А/М - |
Інші цікаві матеріали
Проект відведення земельної ділянки під ковбасний цех
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення
отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної
документації землекористувачам різних форм власності з використанням
кадаст ...
Сучасне районування України. Основні чинники та принципи розміщення підприємств теплової електроенергетики
Актуальність першого питання даної роботи полягає в тому, що раціональній
територіальній організації господарства в країні сприяє економічне районування.
Усі країни світу характеризуються суттєвими територіальними відмін ...
Розміщення продуктивних сил Івано–Франківської області
Дослідженню розвитку промислових комплексів та проблеми
територіальної організації промислового виробництва України присвячено чимало
науково-дослідних і практичних робіт.
Дана курсова робота висвітлює тему, яка на сь ...