Охорона праці
Капітальний ремонт сигналів проводять, коли затрати на нього будуть більше 25% витраті нового знаку.
Старий знак зносять, якщо його не можна відремонтувати , коли він може упасти, або на його місце потрібно покласти новий більш високий сигнал.
Метод розробки сигналу застосовують, якщо звалювання неможливе із-за близького розміщення яких-небудь забудов. В залежності від розмірів вільної площадки поблизу сигналів установлюють метод і порядок послідовного розбирання частин сигналу за допомогою автокрану. До розбирання небезпечну зону огороджують, розчищають шлях для автокрану і площадку для складання частин сигналу.
При організації робіт при закладанні центрів, перш за все, потребує уваги навчання кадрів безпечним способом роботи на сучасних машинах ,і в першу чергу, вивчення і виконування інструкції по застосуванні техніки безпеки цих машин. В залежності від характеру ґрунтів застосовуються різні типи центрів і різні способи закладки.
Закладка центрів шляхом риття котлованів здійснюється у багатьох районах за допомогою механічних засобів або ручним способом. Дуже часто використовується бурильна кранова машина з гідравлічним приводом, змонтована в автомашині. В районі з рихлими ґрунтами вона може рити котлован, ями, дири діаметром від 50-80см. З метою безпечної роботи такій машині необхідно надійно закріпити апарат, закріпити опори, мати справні захисні котухи на обертаючих частинах машини. Під час буріння строго дотримуватися допускних параметрів, які вказані в технічному паспорті. Машина повинна обслуговуватися водієм і оператором, спеціально навчених для цих робіт.
Закладка центрів ручними способами вимагає риття котлованів. При сипучому ґрунті стінки котловану глибиною до 2м закріплюють горизонтально дюймовими дошками, з проміжками між ними до 10 см .ці дошки притискуються до стінки ями вертикальними стійками і розпірками. При глибині котловану більше 2м застосовуються дошки товщиною 3,5-4 см.
Найбільш ефективним способом підготовки дір для закладки центрів є бензоловітряні термічні буріння термобурової установки МТБУ-3.цю установку можна перевозити на автомобілі, велосипеді. МТБУ-3 бурить отвори діаметром 10-15см на глибину до 5м. Маса установки 25 кг. Витрата бензину 7-8л за 1год .
Виготовлення і перевезення важких пілонів, бетонних монолітів, металічних труб для закладки центрів зв’язана з небезпечним навантаженням і розвантаженням. Всі роботи виконуються в присутності начальника будівельної партії.
Техніка безпеки радіо і світлодальномірних приладів.
Радіо і світлодальномірні лазерні геодезичні прилади, широко застосовуються на геодезичних роботах в містах, на об’єктах промбудівництва при прокладанні доріг, рік, каналів, трубопроводів і ЛЕП, необхідно звернути увагу на те, що при спостереженнях вимикають небезпечні електромагнітні високочастотні поля.
Дії електромагнітних хвиль викликають розлад нервової системи і серцево-судинної системи, що проявляється в загальній ослабленості, і судинно-вегетативних порушеннях периферійних кровоносних судин. Проходить поглинання енергії електромагнітних хвиль тканинами тіла. Дальше опромінення ХНВЧ ( хвилі надзвичайної частоти) призводять до різних коливань судинного тонусу, до мозкових порушень, які виникають головну біль, зниження працездатності, морфологічну зміну кристалика і зниження розпізнавальної здатності.
Із збільшенням стажу роботи, навіть в очах малого опромінення, захворювання стають більш чіткими, наступає гіпотонія, брадикардія (сповільнене скорочення серця), збільшується щитовидна залоза, порушується сон.
Джерела ВЧ і УВЧ – конденсатор настройки або зв’язку, високочастотний трансформатор, інструктор працюючий конденсатор, гераторні лампи, фідерні лінії. Гранично допустимі величини інтенсивності опромінення електромагнітних хвиль ВЧ і УВЧ подані в таблиці.
Таблиця 21.
Для електромагнітних хвиль |
Для магнітного поля | ||
Діапазон частот Інтенсивністю |
Допустима |
Діапазон частот Допустима інтенсивність |
Допустима |
100кГу – 30 МГу 30кГу – 300МГу |
20В\М 5В\м |
100кГу – 1.5 мГу - |
5 А/М - |
Інші цікаві матеріали
Верхоянський район республіки Саха
Верхоянський
район розташований на північному сході Республіки Саха (Якутія) в басейні річки
Яна та її приток і відноситься до числа заполярних районів. Територія району
складає 137тис. км 2.У улусі
(районі) 30 населен ...
Економіко-географічна характеристика Республіки Індонезії
Назва
"Індонезія" є складовим і походить від топоніма "Індія"
(лат. Indus) В поєднанні з похідним від грецького слова "несос"
(греч. нῆупт
- острів), Буквально "Острівна Індія&q ...
Передумови розвитку соціальної інфраструктури в Чемеровецькому районі
Сукупність підприємств і закладів обслуговування на певній території
утворює мережу обслуговування, яку називають соціальною інфраструктурою.
Населені пункти, в яких розміщені підприємства сфери послуг, називають центрами
обслу ...