Економіка, організація і планування робіт
Однакові групи ґрунтів при бонітуванні повинні одержати однакові показники бонітету. Щоб визначити ці показники складається шкала бонітування ґрунту, яка являє собою систему цифрових даних, що відповідають певним значенням природних показників на різних групах ґрунтів.
До завдання бонітування ґрунтів належить:
- визначення агро виробничих груп ґрунтів;
- складання схеми бонітування ґрунтів по району, сільській раді, населеному пункту.
Якісна характеристика ґрунтів включає:
- визначення вмісту гумусу ґрунтів;
- механічний склад ґрунтів;
- вміст поживних речовин і ступінь кислотності.
Оскільки роботи по земельному кадастру та аналізу використання земель не нормуються, тому кошторис та обрахунок обсягів робіт проведено методом калькуляції за формою "3-ІГ відповідно " Правил визначення вартості і проектно-вишукувальних робіт" (ДБН Д. 1.1-7-2000 і доповнення №1) в слідуючому порядку:
1. Основна та додаткова заробітна плата виробничого персоналу, 670 грн
2. Відрахування на соціальні заходи, 251грн
3. Матеріальні витрати, 40 грн
4. Інші прямі витрати, 20 грн
5. Загальновиробничі витрати, 134 грн
6. Всього собівартість, 1115 грн
7. Прибуток, 223 грн
8. Відрядження виробничого персоналу, 54грн.
9. Адміністративні витрати, 67грн
10. ВСЬОГО, 1459 грн
11. ПДВ, 291грн
Вартість роботи(рядб+ряд7+ряд+ряд9+ряд10+ряд11), 1750грн
Отже, загальна вартість роботи становить одна тисяча сімсот п’ятдесят гривень.
Висновки і пропозиції
В ринкових умовах регулювання земельних відносин та управління земельними ресурсами передбачає реєстрацію і розповсюдження інформації про власність на землю, вартість і використання землі та тісно пов'язаних з нею ресурсів: визначення прав на землю та меж земельних ділянок в порядку землеустрою, детальне підтвердження належними документами і надання відповідної інформації, яка необхідна для функціонування обігу земельних ділянок.
За час земельної реформи в Україні можна сказати , що вона набула динамічного і невідворотного характеру в основному на землях сільськогосподарського призначення, які займають найбільшу питому вагу земельного фонду країни - понад 70 %.
Відродження сільського господарства має вирішальне значення для якнайшвидшого зростання економіки та поліпшення життя народу України - Розвиток приватного сектора відіграватиме наріжну роль у поновленні історичного звання України як одного з лідерів сільськогосподарського виробництва. Адже, як засвідчує світовий досвід, саме приватна власність на землю забезпечує вишку ефективність роботи сільськогосподарських підприємств.
В Законі України "Про земельну реформу" від 18 грудня 1990 року, з 15 березня 1991 року об'єктом земельної реформи оголошені всі землі України, хоч практично таким об'єктом стали в основному сільськогосподарські і частково забудовані землі. Всіх інших земель реформа не торкнулася, вони так і залишилися в переважиш більшості в державній власності . Таке становище склалося через те, що Ь визначення завдань земельної реформи основним напрямком визначено реформування земельних відносин лише в сільському господарстві. Реформування ніби не стосується використання й охорони земель в інших галузях народного господарства.
В зв'язку з перебудовою суспільства і відносин, які регулюють виробництво, як промислове так і сільськогосподарське, активної роботи потребує вдосконалення земельних відносин, особливо це стосується форм власності на землю, пошуку ефективного власника на землю, обґрунтування еколого-економічного використання земель. Поряд з державною нормою власності на землю, має право на існування приватна форма власності що являється основною для створення нових форм господарювання на землю;
Перехід до нових форм власності на землю істотно змінює зміст землевпорядкування, а також суттєво впливає на процес ведення земельного кадастру.
Розробці заходів щодо перспективного використання земель, повинен передувати об'єктивний аналіз існуючого використання земель, показниками загальної оцінки земель по районованих культурах мають бути відповідними до цих нормативних вимог, які встановлять до їх вирощування.
При розробці дипломного проекту проведено аналіз існуючого використання земель на території Космацької сільської ради, Богородчанського району, Івано-Франківської області за даними земельного кадастру про правовий режим земель та розподіл їх серед власниками і землекористувачами.
В результаті існуючого використання земель встановлено і земельний фонд Космацької сільської ради, який становить—1600 га.
Інші цікаві матеріали
Рекреаційні ресурси України
Рекреаційні
ресурси - сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, що їх
можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму. Природні рекреаційні
ресурси - це особливості природи, природні та природно-т ...
Рекреаційний комплекс
Комплекс задовольняє потреби населення в оздоровленні, відпочинку і
змістовному проведенні вільного часу.
В рекреаційний комплекс входять такі об’єкти інфраструктури, як санаторії
і пансіонати, будинки і бази відпочинку, тури ...
Льодовики, вічна мерзлота та їх гідрологічне значення
Напевне, найбільш розпоширена гірська порода у всій
Вселенній – це лід. Марс, Юпітер, Сатурн складає великі маси льоду, а деякі
супутники планети
складені
ним майже цілком. Не є виключенням і наша Земля: ...