Економіка, організація і планування робіт
В результаті роздержавлення і приватизації було виділено землі , що підлягають роздержавленню та приватизації загальною площею 223,60 га, з них: ріллі 207,76 га, інших угідь – 15,84 га.
Згідно списків громадян, поданих Космацькою сільською радою, право на земельні частки (паї) мають 359 громадян.
На території Космацької сільської ради об’єктами кадастрового зонування є лінії електропередач, які проходять через сільськогосподарські угіддя протяжністю 7,4 км і займають площу 0,096 га. Впродовж цих ліній створені охоронні зони мінімальних відстаней та особливим режимом роботи. Створені прибережні захисні смуги в межах водоохоронних зон по обидва боки річки Манявка.
Територія Космацької сільської ради займає 1600 га земель. Як сільськогосподарські землі використовуються 760,7362 га земель, що складає приблизно 48% території сільської ради, з них 758,1562 га сільськогосподарські угіддя, з яких 481,5286 га рілля. Отже в структурі сільськогосподарських угідь рілля становить 62,4% .
Як і в кожній сільській раді так, і в Космацької сільської ради поголів’я і продуктивність тваринництва відіграє велике значення, проте темпи зростання поголів’я і продуктивності тваринництва в не державних господарствах сільської ради значно відстають від потреб розвитку регіону, не задовольняючи потреб населення регіону продуктами тваринництва. А часто вони бувають економічно не доступні більшості населення. Тому необхідно звернути увагу на всіх рівнях особливо перед виборами нового Парламенту України, що до розвитку тваринництва, як життєво-необхідної галузі народного господарства.
Оскільки на території сільської ради не проводилася грошова оцінка, то однією із пропозицій є проводження грошової оцінки.
Значна увага в дипломному проекті приділена охороні природи та природних ландшафтів, а також ефективному використанні ріллі в не державних сільськогосподарських підприємствах.
Пропозиція даного дипломного проекту полягає в тому, щоб на основі передбачених проектних розробок велося перспективне використання земель.
Інші цікаві матеріали
Продуктивні сили Полтавської області
Полтавщина з 1036 року ввійшла до
складу Київської Русі, а саме Переяславського князівства. За часів Богдана
Хмельницького територія Полтавщини була розподілена між сімома козацькими
полками (Переяславським, Іркліївськи ...
Сучасне районування України. Основні чинники та принципи розміщення підприємств теплової електроенергетики
Актуальність першого питання даної роботи полягає в тому, що раціональній
територіальній організації господарства в країні сприяє економічне районування.
Усі країни світу характеризуються суттєвими територіальними відмін ...
Сучасні проблеми розвитку і розміщення металургійних районів України
Металургійний комплекс є одним з найголовніших комплексів держави. Без
металургії як виробника конструкційних матеріалів неможливий розвиток
машинобудування, а в зв'язку з цим і розвиток науково-технічного прогресу, її
...