Характеристика об'єкту
На території сільської ради проживає 1268 чоловік, в тому числі працездатних 623 чоловік, з них працюють в сільському господарстві 240 чоловік. Навантаження ріллі на одного працюючого становить 1,2га.
Господарські двори розміщені біля населеного пункту, забудовані капітальними приміщеннями. Місця, на яких вони розміщені відповідають організаційно-господарським, санітарно-гігієнічним і протиерозійним вимогам.
Навколо виробничих центрів встановлені санітарно-захисні зони, в межах яких забороняється будівництво жилих будинків, дитячих установ, спортивних споруд, парків, посадки плодово-ягідних дерев та ягідників, а також вирощування овочевих культур.
Санітарно-захисні зони і режим використання в них земель визначено будівельними нормами.
Внутрігосподарська мережа шляхів представлена магістральними та польовими шляхами, які з'єднують населені пункти з полями сівозмін, обслуговують сільськогосподарські виробничі процеси, перевезення добрив, насіння урожаю, переміщення сільськогосподарських машин і механізмів.
З метою створення найкращих умов для постійного росту урожайності сільськогосподарських культур і систематичного підвищення родючості ґрунтів, під кожне із угідь відведено земельні ділянки, які по своїх природних властивостях найбільш відповідають культурам відповідної сівозміни або угіддям.
Відносно балу бонітету орні землі з оціночними показниками 54-58 балів відведено польову зерно-просапну сівозміну, з нижчим (42-50) балом під польову зерно-трав'яну ґрунтозахисну сівозміну.
Площа сіножатей по Ковалівській сільській раді складає 25,2га і залягають на підвищених елементах рельєфу де переважають дерново-глибокі, опідзолені глейові середньо суглинкові ґрунти та дерново-середньопідзолисті, поверхнево глейові середньо суглинкові ґрунти.
На території сільської ради по проекту нараховується 1,8га інших несільськогосподарських угідь.
Ліси займають в с. Ковалівка 43,9га
Існуючі лісонасадження знаходяться у задовільному стані і потребують лише охорони та відповідних рубок догляду.
Всі лісові насадження відносяться до 1-ї групи, а отже виконують полезахисні, протиерозійні, водоохоронні, санітарно-гігієнічні та інші функції.
Інші цікаві матеріали
Об’єкти і заповідні території Полісся
Природно-заповідний фонд становлять ділянки суші і водного простору, природні комплекси та об'єкти яких мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність і виділені з метою збер ...
Польща
Площа країни – 313 тис. км2,
чисельність населення – 38,6 млн. осіб (за цими показниками в Центральній
Європі Польща поступається тільки Україні). Столиця – Варшава. Державний устрій
– унітарна республіка. В адміністрат ...
Історія соціально-економічної географії світу
Щоб пізнати себе, кожна наука повинна вивчати й аналізувати історію свого
формування, починаючи від витоків і закінчуючи сучасним періодом. Цей процес
полягає у пошуках джерел формування науки, з’ясуванні причин її виник ...