Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Нормативна грошова оцінка земель

Проаналізувавши дані таблиці 3.8.2.3., можна сказати наступне: нормативна грошова оцін­ка земель с. Ковалівка складає 4055929,1 грн., а середньозважена нормативна грошова оцінка становить 1,13 грн./м2.

3.9 Аналіз ефективності вирощування сільськогосподарських культур.

3.9.1. Посівні площі сільськогосподарських культур у домашніх господарствах на території сільської ради під урожай 2006 року.

Сільське господарство – це одна з найголовніших галузей матеріального виробництва людства, що забезпечує його харчовими продуктами рослинного і тваринного походження, а багато галузей промисловості – сировиною.

Основу сільськогосподарського виробництва становить рослинництво. Серед кількох сотень культурних рослин, що культивуються в с. Ковалівка Коломийського району основну кількість харчової продукції дають такі рослини як пшениця, жито, кукурудза картопля. У таблиці показано, що загальна посівна площа складає 188.80га. Із загальної площі посівів збереглося озимих на зерно до закінчення сівби ярих культур – усього 26га; з них пшениці – 13га; ярі зернові і зернобобові культури 30.40; картопля 96.30га; овочі відкритого та закритого ґрунту – 13.80га; кормові культури – 22.30га з них кормові – 6.63га; сіяні однорічні та багаторічні трави – 15.67га; загальна посівна площа у домогосподарствах, членам яких надані земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства 177.80га.

Таблиця.3.9.1.1. Посівні площі с/г культур у домашніх господарствах на території сільської ради під урожай 2006 року.

№ рядка

Найменування показників

Усього

У тому числі земельних ділянках для товарного с/г виробництва

А

В

1

2

1.

Посівна площа – усього

188.80

2.

Із загальної площі посівів збереглося озимих на зерно до закінчення сівби ярих культур – усього

26.0

2.1.

З них: пшениці

13.0

2.2.

жита

-

3.

Ярі зернові і зернобобові культури - усього

30.40

3.1.

З них: ячмінь

-

3.2.

Кукурудза на зерно

3.4

4.

Технічні культури - усього

-

4.1.

З них цукрові буряки

-

4.2.

Соняшник на зерно

-

5.

Картопля

96.30

6.

Овочі відкритого та закритого ґрунту – усього

13.80

7.

Баштанні культури - усього

-

8.

Кормові культури - усього

22.30

8.1.

З них: кормові коренеплоди

6.63

8.2

Сіяні однорічні та багаторічні трави

15.67

9.

Загальна посівна площа у домогосподарствах, членам яких надані земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства

177.80

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Інші цікаві матеріали

Історія соціально-економічної географії світу
Щоб пізнати себе, кожна наука повинна вивчати й аналізувати історію свого формування, починаючи від витоків і закінчуючи сучасним періодом. Цей процес полягає у пошуках джерел формування науки, з’ясуванні причин її виник ...

Передумови розвитку соціальної інфраструктури в Чемеровецькому районі
Сукупність підприємств і закладів обслуговування на певній території утворює мережу обслуговування, яку називають соціальною інфраструктурою. Населені пункти, в яких розміщені підприємства сфери послуг, називають центрами обслу ...

Місто та його структура
В процесі урбанізації рельєф освоюваної території піддається перетворенням відповідно до потреб певного етапу розвитку міста. Основною тенденцією в зміні міського рельєфу можна вважати його вирівнювання, зв'язана з план ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено