Земельно-кадастрові роботи
Земельно-кадастрові роботи:
- Нормативні і інструктивні документи.(Земельний кодекс, положення про передачу земельної ділянки в оренду, закон про оренду землі, постанова про порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян, юридичних осіб та інші ).
- передача в оренду земельних ділянок що перебувають у державній або комунальній власності здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування шляхом укладання договору оренди земельної ділянки;
- передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у власності громадян та юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем;
- передача в оренду земельних ділянок громадянам та юридичним особам із зміною їх цільового призначення та із земель запасу під забудову здійснюється за проектами відведення в порядку встановленому статтями 118, 123, цього кодексу.
- Кадастрові зйомки.
Кадастрові зйомки – це комплекс робіт виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Кадастрова зйомка включає:
- геодезичне встановлення меж земельних ділянок;
- погодження меж земельних ділянок з суміжними власниками та землекористувачами;
- відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
- встановлення меж, частин земельної ділянки, які містять обтяження що до використання землі;
- виготовлення кадастрового плану.
- Кадастрове зонування території.
Кадастрове зонування включає в себе встановлення:
- місце розташування обмежень що до використання земель;
- меж кадастрових зон и кварталів;
- меж оціночних районів та зон;
- кадастрових номерів(території, адміністративно-територіальних одиниць)
- Закріплення меж земельних ділянок.
Закріплення меж проводиться типами знаків, відповідно до основних положень про конструкції межових знаків, затвердженої Держкомземом України 30 березня 1993року.
На відрізках границі де проекції межі співпадають з природними, закріплення здійснюється тимчасовими знаками, які використовуються (для поновлення) під час виконання геодезичних робіт.
Межові знаки довгострокового використання встановлюються через 1,5-2км.По периметру межі з метою її подальшого використання для поновлення окремих відрізків межі, прив’язки меж земельних ділянок та вирішення земельних спорів.
На всі ці знаки довгострокового використання складаються карточки-закладки, в яких вказується його місце знаходження з трьома промірами до твердих контурів місцевості.
Всі межові знаки здаються на збереження у встановленому порядку у відповідності до інструкції про охорону геодезичних знаків.
- Про присвоєння кадастрових номерів земельних ділянок.
Кадастровий номер – унікальний (не повторюється на всій території України) номер який присвоюється при формуванні земельної ділянки і зберігається за необхідністю на весь час її існування.
- кадастрові номери земельних ділянок запроваджуються з метою їх однозначної ідентифікації у базах даних та на кадастрових планах для забезпечення творення і творення і функціонування автоматичної системи ведення державного земельного кадастру, системи реєстрації земельних ділянок, об’єктів нерухомості та прав на них. Забезпечення можливості ефективної обробки і управління інформацією підтримки інформаційного зв’язку з іншими галузевими кадастрами та інформаційними системами.
Інші цікаві матеріали
Туристично-рекреаційна галузь господарства
Існують
оригінальні погляди на екологічний туризм як економічний процес, в якому
рідкісні та естетично привабливі екосистеми продаються на міжнародному ринку
для залучення в них відвідувачів; або як специфічний рин ...
Експертна грошова оцінка земельних ділянок в м. Коломиї ВСТУП Земля як
Земля
як основний базис усіх процесів життєдіяльності суспільства в політичній,
економічній, соціальній, виробничій, комунальній, екологічній та інших сферах
має вартість, оцінка якої є умовою нормального функціонування ...
Калінінградська область на карті Європи
На основі рішень Потсдамської
конференції (1945 р.) частину Східної Пруссії (район Німеччини) увійшла до
складу Російської Федерації. До квітня 1946 року на цій території знаходився
Кенігсберзький особливий військовий о ...