Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Точність визначення площ і геодезичних вимірювань з врахуванням економічних факторів

Визначення координат межових точок з точністю 0,1 м можна забезпечити прокладанням ходу полігонометрії 2-го розряду, довжину якого визначимо виходячи з формули для середньої квадратичної помилки полігонометрії (10), зробивши відповідні перетворення:

(34)

де L - довжина ходу, М- очікувана середня квадратична помилка ходу, М= 0,1 м, ms - середня квадратична помилка вимірювання довжини сторін, для світловіддалеміра СТ-5 ms=20мм; mр - середня квадратична помилка вимірювання кута, для полігонометрії 2-го розряду mр= 10 . Приймаємо n=10, тоді L=l,5 KM; для n=5, L= 2,2 км.

Визначимо довжину теодолітного ходу для очікуваної помилки М=0,1 м. приймемо ms =2 см для довжини сторони 1 =100 м mβ=30". для п=4, L=0,7км. Для теодолітного ходу завдовжки 0.5 км з чотирма точками поворотів при mβ=30", ms =5см, для довжин ліній близько 100 м (). одержимо: М=0,11 м.

Перейти на страницу: 1 2 3 

Інші цікаві матеріали

Вугільна промисловість Украни. Основні проблеми та перспективи розвитку
Вибір основного напрямку розвитку економіки будь-якої країни залежить насамперед від наявності й характеру власної мінерально-сировинної бази. Єдиним енергоносієм, якого в Україні потенційно достатньо для повного забезп ...

Порівняльна економіко-географічна характеристика Одеси та Луцька
Метою дипломної роботи є порівняльна економіко-географічна характеристика міст Одеси та Луцька, дослідження економічного та соціального розвитку міст. Для досягнення поставленої мети вирішувалися наступні завдання: ...

Розміщення продуктивних сил Кіровоградської області
Розміщення продуктивних сил - динамічний стан, що характеризує розподіл продуктивних сил за територією відповідно до природних, економічних, соціальних умов і факторів, який визначається особливостями територіального п ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено