Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Складання планів земельних ділянок та поверхів будівель

В об'єм будівлі не включаються: об'єм відкритих балконів, об'єм прорі­зів і горища, які використовуються для технічних цілей.

Об’єм будівлі, яка складається з частин однакового призначення, мате­ріалу стін, конструкцій різної висоти при однаковій поверховості або при різ­ній поверховості, але оцінюваних за цінником за однією і тією ж оціночною нормою, потрібно визначати як суму об'ємів складових частин.

Пояски, пілястри, напівколони і їм подібні архітектурні деталі, які не збільшують об'єм будівлі, в її об'єм не включаються.

Еркери (закриті балкони) і переходи включаються в об'єм будівлі і оці­нюються разом із основною будівлею. Висота їх визначається як різниця ви­сот від землі до верху перекриття еркера (або переходу) і до нижньої площи­ни еркера (або переходу); лоджії і ніші у зовнішніх стінах не виключаються з об'єму будівлі.

Проїзди у будівлях не виключаються з об'єму будівель, якщо за висотою не входять у межі другого поверху; більш високі проїзди включаються в об'єм будівель у розмірі 50% об'єму (у світлі).

На поповерхових планах, складених при технічній інвентаризації, повин­на бути проставлена нумерація квартир. Номери квартир на інвентаризацій­ному поповерховому плані повинні строго відповідати присвоєній нумерації (прибитим номерам) квартир на місці в будинку.

На поповерховому плані номери квартир (приміщень) розставляються наступним чином:

- для невеликих будинків (до 3-х квартир) державного, громадського житлового фонду, фонду житлово-будівельних кооперативів і у всіх будівлях особистої власності на інвентарному плані біля головного входу у квартиру (приміщення) проставляється її номер і поряд, у вигляді дробу, надписується у чисельнику житлова площа та інша площа основного призначення (уста­нов, лікувальна тощо), а у знаменнику - загальна площа квартири (примі­щення);

- на інвентарному плані великих багатоповерхових будинків на площад­ці сходової клітки біля вхідних дверей у квартиру (приміщення) проставля­ється її номер, а на чистому полі плану на відстані 5-10мм від креслення про­ставляються номери квартир (приміщень) і дробом - житлова і загальна площа кожної квартири або площа основного призначення і загальна площа вбудованих приміщень.

На інвентарному плані проставляються номери житлових і нежитлових приміщень. Така нумерація необхідна при складанні листів підрахунку при­міщень непрямокутної форми, складної конфігурації тощо, а також при скла­данні листів підрахунку-експлікації повністю на всі будівлі.

Нумерація житлових і нежитлових окремих кімнат виконується арабсь­кими цифрами окремо щодо кожної квартири (приміщення) за годинниковою стрілкою, починаючи від входу.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 

Інші цікаві матеріали

Основні рекреаційні райони України та перспективи їх розвитку
Актуальність теми. Рекреація - діяльність, спрямована на відновлення продуктивних сил людини - набуває значного розвитку і залишається актуальною для людини, особливо в сучасних умовах її життєдіяльності. Рекреаційні ре ...

Паливні корисні копалини нафта, газ, вугілля, сланці, торф
Паливні корисні копалини – це природні та мінеральні речовини, які з достатнім економічним ефектом використовуються в техніці та народному господарстві для давання тепла та інших корисних речовин. Як відом ...

Природно-ресурсний комплекс Коломийського району
Природні продуктивні сили - це природні об'єкти і явища, які використовуються або можуть використовуватись для прямого і непрямого споживання, відтворення трудових ресурсів, підтримання умов існування людства і підвищен ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено