Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Структура даних про інженерно-технічні мережі

Відомості про інженерно-технічні мережі включають інформацію про власників, їх юридичну адресу та місцезнаходження об'єктів, схеми і плани мереж, каталог координат вузлів мереж, їх технічний стан, а також ряд інженерно-технічних показників, які характеризують дану мережу.

Для водопровідної мережі вказують тип водогону, загальні та зосереджені витрати води (л/с), тиск (кПа), кількість споживачів, а також, для окремих вузлів, загальні витрати коди (л/с) Поряд з цим для ділянок водопровідної мережі наводять дані про протяжність водогону (м), діаметр (м) і матеріал труб, глибину залягання (м), ухил, режим роботи, шляховий відбір (л/с) і технічний стан, який характеризується процентом зношення.

Особливістю показників каналізаційної мережі є те, що тут наводять усі ті ж параметри, що й для водогону, крім шляхового відбору, але вказують шляховий приплив стоку (л/с), заповнення колектора та швидкість руху води в колекторі (м/с).

Для газової мережі вказують ті ж дані, що й для попередніх об'єктів, за винятком тих параметрів, які характеризують особливості об'єкту газової мережі: наводять дані про шляховий відбір газу на ділянці (куб м/год) у вузлах газової мережі - загальні витрати на вході та виході (куб. м/год) тиск на вході й виході (мПа).

Особливими показниками характеризують теплову мережу. Для неї, як і для попередніх об'єктів, наводять дані про власника, його поштову і юридичну адресу, форму власності, тип мережі та її місцезнаходження, протяжність, діаметр, матеріал труб, глибину залягання, ухил, процент зношення, режим роботи, шляховий відбір (Вт), спосіб прокладки, наявність антикорозійного внутрішнього й зовнішнього покрить і способи його нанесення, а для вузлів мережі вказують загальні витрати тепла (Вт) та гарячої води (л/с), тиск (Па), кількість споживачів.

Характерними показниками енергомережі є й протяжність, тип прокладки, переріз кабелю (кв.мм), марка кабелю, матеріал кабелю (проводу), матеріал опори, глибина залягання кабелю, процент зношення, напруга (кВ). активний опір (Ом). Для вузлів вказують навантаження (кВт) та кількість споживачів.

Одним з важливих об'єктів кадастру є вулично-шляхова мережа. Для даного типу об'єктів приводять дані щодо власника та його юридичну адресу, форму власності, тип і назву елемента вулично-шляхової мережі. У відомостях про ділянку даної мережі вказують її місцезнаходження, протяжність, матеріал покриття, категорію, ширину в червоних лініях та проїжджої частини (м), тип поперечного профілю, процент зношення, пропускну здатність (од./год.), вид відводу поверхневих вод (дощова каналізація, поверхневий відвід), наявність і вид освітлення /відсутнє, одностороннє, двостороннє ./. В відомостях про вузли приводять загальну площу (м2) матеріал покриття, процент зношення та пропускну здатність. Кінцевим документом для вулично-дорожньої мережі є каталог координат її вузлів.

Інші цікаві матеріали

Економічне положення Малайзії
Малайзія - країна з економікою, що розвивається. Вона належить до групи найбільш багатих і розвинених країн, що розвиваються - до Нових Індустріальним Країнам (НІС). З 1970 року Малайзія почала перехід від економіки, ...

Ґрунти Українських Карпат
Ґрунт - це особливе природно-історичне тіло, складна поліфункціональна чотирифазна структурна система у поверхневій частині кори вивітрювання гірських порід, яка є комплексною функцією гірської породи, організмів, кліма ...

Князівство Ліхтенштейн - карликова держава
Князівство Ліхтенштейн (нім. Fürstentum Liechtenstein) - країна на заході центральної Європи, межує з Австрією на сході і Швейцарією на заході. Державний устрій - конституційна монархія. Площа 160 км²; ст ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено