Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Характеристика промисловості

Одним з пріоритетних напрямів розвитку економіки області продовжує залишатися реалізація заходів, спрямованих на зростання обсягів промислового виробництва, оскільки майже половина надходжень до бюджету забезпечується промисловими підприємствами (додаток 3). Стабільна робота промислового комплексу Київщини протягом останніх років забезпечується, у першу чергу, завдяки проведенню реструктуризації та структурної перебудови підприємств, наданню їм підтримки у реалізації інвестиційних проектів, сприянню в одержанні замовлень на виготовлення продукції, у розширенні ринків збуту тощо.

Все це сприяє постійному нарощуванню випуску промислової продукції. У 2010 році у порівнянні з попереднім роком обсяги виробництва зросли на 16,4 відсотка.

Випуск продукції збільшено майже по всіх видах промислової діяльності. Найбільший приріст мають підприємства обробної промисловості, де зосереджено майже 80% всього промислового потенціалу області. Обсяги виробництва у цій галузі збільшено на 20,7%, у т.ч. у металургії та обробленні металу - у 2 р.б., хімічній та нафтохімічній - на 34,2%, машинобудуванні - на 31,7%, виробництві деревини та виготовленні виробів з деревини - на 14,6%, виробництві неметалевих мінеральних виробів (будматеріалів та скловиробів) - на 25,0%, харчовій промисловості та переробленні сільськогосподарських продуктів - на 10,5%, легкій промисловості - на 9,1 відсотка.

Одним з важливих чинників збільшення випуску промислової продукції є широке залучення у виробництво вітчизняних та іноземних інвестицій, за рахунок яких вводяться у дію нові виробничі потужності, відбувається технічне переоснащення і модернізація виробництва. Так, у 2010 році коло великих та середніх підприємств збільшилось на 43. Серед них 20 новостворених та тих, що раніше звітувалися як малі підприємства. Найбільші з них по обсягах промислового виробництва: ТОВ НВП "Білоцерківмаз", м.Біла Церква (сільгосптехніка), ТОВ "Пантек-виробництво", Кагарлицький район (будівельні матеріали), ТОВ фірма "Пролісок", Васильківський район (молочні продукти), ТОВ СП "Бегленд", м.Біла Церква (тара із пластмас), ТОВ "Промгазтехнологія", м.Фастів (приладобудування), ТОВ "Слобода і Кº", Макарівський район (алкогольні вироби), ПП фірма "Оніко", м.Славутич (медичне устаткування).

Промислове виробництво зросло у 29 районах та містах області. Найбільш значних темпів зростання його обсягів досягнуто у Вишгородському (на 70,6%), Миронівському (на 59,8%), Іванківському (на 42,2%), Бориспільському (на 41,7%), Володарському (на 41,0%), Переяслав-Хмельницькому (на 38,6%), Тетіївському (на 33,4%) районах та містах Біла Церква (на 31,7%), Ірпінь (на 24,3%), Переяслав-Хмельницький (на 21,5 відсотка).

Серед підприємств області у 2010 році порівняно з попереднім роком значний приріст обсягів виробництва одержано у ВАТ "Богуславська суконна фабрика" (на 38,4%), ВАТ "Регіонпродукт" Бориспільського району (на 149,8%), ТОВ "Укрюг" Білоцерківського району (на 89,9%), ТОВ "Сквиратекс" Сквирського району (на 23,9%), ТОВ "Таращамолоко" Таращанського району (на 40,2%), ЗАТ "Мотовилівський меблевий комбінат" Фастівського району (на 65,4 відсотка).

Перейти на страницу: 1 2

Інші цікаві матеріали

Розробка, формування та ведення індексних кадастрових карт засобами ГІС
Термін "Земля" має багато визначень. Для економіста це ресурс для прискорення економічного розвитку, для юриста частина простору від центра землі до неба з набором різноманітних прав для визначених цілей. Для ...

Об’єкти і заповідні території Полісся
Природно-заповідний фонд становлять ділянки суші і водного простору, природні комплекси та об'єкти яких мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність і виділені з метою збер ...

Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради
Земля є вихідною матеріальною основою добробуту як кожної людини окремо, так і суспільство в цілому, оскільки виконує функції головного засобу виробництва в сільському і лісовому господарствах; просторового базису для р ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено