Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Про нас
  • Контакти

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Характеристика об'єкту

Городницька сільська рада розташована в північній частині Городенківського району Івано-Франківської області, на віддалі 16 км від районного центру м.Городенка, та на віддалі 88 км від обласного центру. Для території сіль­ської ради характерний тип рельєфу зі схилами від 0-1° до 3°. Залежно від генетичних ознак, механічного складу та інших профілактичних вла­стивостей на території сільської ради виділено 7 агровиробничих груп ґрунтів. Переважають темно-сірі опідзолені глеюваті середньосуглинкові та чор­ноземи опідзолені важкосуглинкові (шифр 45е та 41е). На тери­торії сільської ради розташовані два населені пункти с. Городниця та с.Передівання. В селі Городниця проживає 1115 жителів, є 354 дворів, в селі Передівання проживає 272 жителів, є 82 двори. За кліматичними умовами територія сільської ради відноситься до південно-східного агрокліматичного району. Вона характеризується такими показниками: сума температур понад 100 становить 2500-26000 , кількість опадів за цей період - 400-500 мм, а протягом року 550-720 мм. Середня тривалість безморозного періоду становить 160-165 днів, вегетаційного - 210-220 днів. Початок весни припадає на початок другої декади березня, а початок зими на третю декаду листопада. Тривалість зимового періоду 109 днів. Промерзання ґрунту за зимовий період коливається від 10 до 83 см і в середньому становить 38 см. На території сільської ради переважають північно-західні, південно-східні вітри. Весною і осінню переважають східні вітри, літом і зимою - північно-західні.

За Городницькою сільською радою закріплено 2354,6 га, з них за с.Городниця закріплено 1747,8 га, за с. Передівання 606,8 га.

На території Городницької сільської ради знаходяться такі сільськогосподарські підприємства, як СВК "Надія" та ПС(Ф)Г "Колос".

Працездатне населення здебільшого зайняте в сільськогосподарсь­кому виробництві. Кількість осіб, включених в розрахунок середньої земельної частки становить 604, з них: працюють в сільському господарстві - 220 чоловік, пенсіонери з категорії цих осіб - 314 чоловік; працюють у соціальній сфе­рі на селі та пенсіонерів з категорії цих осіб - 70 чоловік. Проект роздержавлення і приватизації земель пе­редбачає передати у власність громадян землі СВК "Надія", які розташовані в межах Городницької сільської ради. Складання та­кого проекту передбачає визначення земель, що не підлягають роздер­жавленню і приватизації, які входять до складу СВК "Надія". До цих земель включено землі лісового та водного фонду, землі запасу, а також створений резервний фонд зе­мель.

До земель лісового фонду віднесені ділянки лісових площ площею 2228,0 га в північній частині с.Городниця та 280,5 га в північно-східній частині с.Передівання. На території сільської ради створено резервні фонди в с.Городниця площею 73,8 га та в с.Передівання - 15,8 га. Резервний фонд земель розміщається в декількох масивах.

Таблиця 2.1 Склад земель резервного фонду

Назва угідь

Площа - всього, га

Рілля

30,0

Рілля

30,0

Рілля

18,6

Рілля

2,0

Рілля

76,8

Всього

92,6

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Інші цікаві матеріали

Створення планових геодезичних мереж методом тріангуляції
Комплекс робіт при побудові планових геодезичних мереж методом тріангуляції складається з таких процесів: - проектні роботи; - рекогностування пунктів тріангуляції; - закладання цент ...

Сінгапур
При виборі країни для написання аналітичної довідки я зразу визначилась, що хочу писати про Сінгапур. Для мене актуальність полягає в тому, що це одночасно острів, місто і одна з найменших за територією і населенням держ ...

Сутність та структура природно-ресурсного потенціалу
Розвиток ринкових відносин вимагає насамперед раціональної взаємодії економіки та природи, тобто раціонального природокористування. До економічного розвитку відносимо вміле використання природних ресурсів максимальне зб ...

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено