Кадастрове зонування
Наведені фактори не всі характерні для села. Тому для встановлення споживчих властивостей оціночних районів забудованих земель були розглянуті лише деякі параметри.
Показники бальної оцінки споживчих властивостей забудованих земель характеризуються як дуже добрі, добрі, задовільні, погані та дуже погані.
3. Встановлення кадастрових номерів
(території адміністративно-територіальної одиниці
)
Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
Формування земельної ділянки - встановлення її технічних, економічних характеристик та юридичного статусу в процесі кадастрових зйомок та землеустрою.
Кадастровий номер - унікальний (не повторюється на всій території України) номер, який присвоюється при формуванні земельної ділянки і зберігається за нею на весь час її існування.
Кадастровий квартал (для земель сільськогосподарського призначення кадастровий масив) - компактне об’єднання земельних ділянок, яке обмежене вулицями, інженерними спорудами або природними межами.
Кадастрова зона - сукупність (об’єднання) кадастрових кварталів.
Кадастрова облікова одиниця - земельна ділянка, будівля і споруда та
їх частини, кадастровий квартал, кадастрова зона, адміністративно-територіальна одиниця.
Індексний кадастровий план - спеціальний план розміщення кадастрових облікових одиниць, який містить межі облікових одиниць та їх нумерацію.
Кадастрові номери земельних ділянок запроваджуються з метою їх однозначної ідентифікації в базах даних та на кадастрових планах для забезпечення створення і функціонування автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру, системи реєстрації земельних ділянок, об’єктів нерухомості та прав на них, забезпечення можливостей ефективної обробки і управління інформацією, підтримки інформаційного зв’язку з іншими галузевими кадастрами та інформаційними системами.
Головним критерієм формування структури кадастрового номеру є забезпечення його унікальності в межах України протягом всього періоду існування земельної ділянки.
Кадастровий номер земельної ділянки - це унікальний на території України код, який присвоюється кожній земельній ділянці з метою її ідентифікації і залишається незмінним на протязі всього часу фізичного та юридичного існування земельної ділянки як єдиного цілого.
Сформований кадастровий номер використовується тільки для кодування земельних ділянок, несе в собі інформацію щодо місцеположення земельної ділянки в межах адміністративно-територіального устрою і не обов’язково повинен слугувати об’єктом синтаксичного чи семантичного аналізу з метою отримання будь яких інших даних похідного характеру.
Система кадастрової нумерації земельних ділянок є єдиною на всій території України. Кадастрові номери присвоюються земельним ділянкам всіх форм власності. При переході прав на земельну ділянку від одного власника до іншого та при зміні самого виду прав кадастровий номер земельної ділянки залишається без змін.
Сформованим новим земельним ділянкам в результаті виділення або поділу чи об’єднання їх, присвоюються нові кадастрові номери. При цьому попередні кадастрові номери отримують статус архівних і в подальшому не використовуються для ідентифікації земельних ділянок.
Кадастрові номери земельним ділянкам присвоюються місцевими органами виконавчої влади з питань земельних ресурсів.
Структура кадастрового номера земельної ділянки є однорідною на всій території України і має наступну ієрархічну структуру:
| КОАТУУ |:| НКЗ |:| НКК |:| НЗД |
|КОАТУУ| - код одиниці адміністративно-територіального устрою України;
Інші цікаві матеріали
Генезис океану
Об’єкт: океан.
Предмет: генезис океану.
Мета курсової роботи: встановити походження світового
океану.
Завдання: підрозділ Світового океану на окремі частини,
будова земної кори в області океанів, основні риси ре ...
Рекреаційні райони Закавказзя
Закавказзі, як і весь Кавказ, - важливий геополітичний регіон, з глибокої
старовини представляв сполучну ланку між країнами Сходу і Заходу і знаходився
на перехресті торгових шляхів між Близьким і Середнім Сходом і Європ ...
Застосування земельно-кадастрових робіт в методиці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для несільськог
Метою моєї курсової роботи з основ земельного кадастру
є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні
технічної документації зе землекористувачам різних форм власності з виконанням
кадастр ...