Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Нормативна грошова оцінка земель

та каналізація відсутні.

Вихідними даними для проведення нормативної грошової оцінки є правоустановчі документи про статус населеного пункту та його межі, дані державного земельного кадастру про правовий природний та господарський стан земель, дані державної та відомчої статистичної звітності, що характеризують інженерно-транспортне облаштування.

Для визначення базової вартості одного квадратного метра земель с.Городниця були використані дані статистичної звітності окремих вартісних показ­ників інфраструктурного облаштування території. Ці та інші ви­трати показані в таблиці 3.8.2.1.

Таблиця 3.8.2.1. Витрати на облаштування с. Городниця

Показники та одиниці виміру

Натуральних одиниць.

Сума,

грн.

Електропостачання: головні споруди

7

3319,0

Магістральні споруди

30,72

120523,0

Разом:

37,72

 

Телекомунікації: станційні споруди

2

43254

Лінії зв’язку

Разом:

2

43254

Газопостачання: головні споруди

Магістральні мережі

Разом

   

Міжквартальні вулиці з твердим покриттям

2,5

213060

Вулично-дорожня мережа з твердим покриттям

Всього:

2,5

213060

З таблиці 3.8.2.1. видно, що витрати на освоєння і облаштування с.Городниця 380156

Базова вартість одного квадратного метра землі залежить від регіональних факторів населеного пункту (Км1). Даний коефіцієнт враховує значення, статус населеного пункту у загальнодержавній, регіональній і місцевій системах розселення і виробництва.

Для с.Городницянт приймається на рівні Км1 =1,0.

Нормативна грошова оцінка села Городниця визначення ступеня та територіальної неоднорідності функціонально-планувальних, соціально-економічних, екологічних, транспортних, інженерних та інших умов функціонування сільської території, що в

кінцевому результаті, визначає

якість території.

Після аналізу існуючої ситуації в селі на основі вивчення картографічних і ґрунтових матеріалів, а також натурального обчислення тери­торії було виділено 16 оціночних районів.

Для встановлення економіко-планувальних зон був застосований експертний метод оцінки оціночних районів села, який полягає в наступно­му:

1. Заповнення анкети експертної оцінки.

2. Оцінка окремого фактору.

3. Визначення суми балів оцінки факторів.

4. Визначення середнього балу по кожному району та середньозваженого балу для населеного пункту.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5

Інші цікаві матеріали

Рекреаційна географія
Поступово охоплюючи всі сфери людської життєдіяльності рекреація і туризм стають невід'ємною складовою сучасного життя. В усьому світі вони перетворилися на вагомий і визнаний чинник економічного розвитку. «Мультиплікац ...

Рекреаційні ресурси України
Рекреаційні ресурси - сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, що їх можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму. Природні рекреаційні ресурси - це особливості природи, природні та природно-т ...

Паливно-енергетичний комплекс України
Прискорений соціально-економічний розвиток країни нерозривно пов'язаний з рівнем розвитку всіх галузей паливно-енергетичного комплексу, вдосконалення енергетичного балансу з обов'язковим врахуванням досягнень науково-тех ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено